Gry

17 prezentów dla muzyków (2020): instrumenty, gitary, akcesoria

Wszyscy robią muzyka w dzisiejszych czasach. Ludzie odkurzają stare trąbki i po raz pierwszy w życiu uczą się gry na gitarze. Niezależnie od tego, czy znasz kogoś, kto jest oddanym graczem, czy nowicjusza, który mógłby po prostu użyć kapryśnego instrumentu, aby się wygłupiać, oto kilka z najlepszych ukrytych klejnotów.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Instrumenty

: Ukutune
  • Gitara cicha Yamaha SLG200S za 700 USD: Znasz więc kogoś, kto lubi grać na gitarze, ale jest otoczony ludźmi, którzy nie zawsze chcą to słyszeć. Może ta osoba, która nie chce tego słyszeć, to ty. SLG200S ma elektroniczny przetwornik, wbudowany przedwzmacniacz i wejście audio, dzięki czemu mogą podłączyć słuchawki bezpośrednio do gitary, aby słyszeć ich grę, nie przeszkadzając nikomu innemu. Inni nadal będą słyszeć słaby dźwięk szarpania lub brzdąkania na strunach, ale będzie on o wiele cichszy niż w przypadku typowej gitary.

  • Ukutune 23-calowe ukulele koncertowe za 130 USD: Tanie, początkujący ukochane są wszędzie, ale wiele z nich ma tanią konstrukcję i brzmi cienko lub głośno. Ten Ukutune ma górną deskę z litego świerku, która zapewnia bogatszy ton. Ten model wielkości koncertu jest większy niż tradycyjne ukulele sopranowe, ale nadal jest to ukulele, więc nie jest tak duże.

  • Deering Goodtime 6-strunowy „Banjitar” za 629 USD: Banjitar (zwany także gitarą) ma korpus banjo z sześciostrunową szyjką gitary, więc gra się na nim tak samo, jak na gitarze. Banjo powróciło w XXI wieku z artystami takimi jak Dom Flemons i Otis Taylor, ale jest to zupełnie nowy, pięciostrunowy instrument do nauczenia. Jeśli znasz gitarzystę, który lubi Old Crow Medicine Show, daj mu instrument, na którym będą umieli grać od pierwszego dnia.

  • Fender Player Stratocaster za 700 $: Oto gitary wyprodukowane w Meksyku, które na początku tego roku zastąpiły sprawdzony meksykański standard. Tacy gracze domowi i pracujący muzycy mają lepszą wartość niż amerykańskie Fendery za 1000 $. W przeciwieństwie do linii Squier firmy Fender, te Fendery są wystarczająco dobre, aby pozostać na zawsze i grać w prawdziwym zespole, jeśli tego chce twoja wyjątkowa osoba.

  • Hohner Performer 37-Key Melodica za 81 USD: Co, nie słyszałeś wcześniej o melodyce? W porządku! Może twój podarowany też nie. Wdmuchujesz do niego powietrze przez trzcinę i grasz na klawiaturze. Dźwięk, który się wydobywa, przypomina małe dziecko harmonijki i akordeonu. Jeśli tak się stanie, poproś odbiorcę o odtworzenie okładki pliku Czarne żagle piosenka przewodnia po jej rozpakowaniu. To nie jest dokładnie ten sam instrument, ale jest blisko.

  • Gitara akustyczna Yamaha FG830 Dreadnought za 320 USD: Ta gitara brzmi tak dobrze, jak wszystko, co kosztuje dwa razy więcej. Początkujący pokochają coś wystarczająco dobrego, by zachować je na całe życie, a jednak jakość dźwięku jest wystarczająco dobra dla pracujących muzyków i wykonawców niedzielnego kościoła. Solidny top ze świerku Sitka i zapiekanka usztywniająca są również przyjemnymi niespodziankami w tej cenie. Jeśli odbiorca jest niższy, rozważ bardziej kompaktową Yamahę FS380, która poza tym jest identyczna.

  • Bluesboy Jag Cigar Box Guitar za 280 $: Od ponad stu lat ludzie wytwarzają małe gitary z pudełek po cygarach. Są kapryśną częścią Americany i ośmielam się, że gitarzysta, który dostaje jednego w prezencie, nie uśmiecha się, wyciągając kilka melodii na siekierze wielkości kufla. Tradycyjnie mają tylko trzy lub cztery struny i tutaj możesz wybrać.

Akcesoria do gitar i perkusji

: Shubb

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook