GryMediaNowości

17 świetnych gier w Google Play Pass na Twój nowy telefon z Androidem 2020

Jeśli masz nowy telefon z Androidem na święta, prawdopodobnie chcesz zagrać w jakieś gry na swoim błyszczącym urządzeniu. Na szczęście jest to szczególnie łatwe w tym roku dzięki usłudze subskrypcji gier i aplikacji Google Play Pass za 5 USD miesięcznie, która oferuje bezpłatny dostęp do setek gier i aplikacji bez wysyłania reklam lub wymagających zakupów w aplikacji.

Przejrzeliśmy, co jest dostępne w Play Pass, i ta usługa ma wiele dobrych gier do wypróbowania. Oto kilka, które polecamy. Ponieważ wszystkie gry są również dostępne osobno – bezpłatnie z mi i zakupami w aplikacji lub po określonych cenach – dołączyliśmy również ich linki do Google Play.

Zebraliśmy nasze ulubione i najczęściej używane gry, aplikacje i rozrywkę. Sprawdź nasze propozycje aplikacji dla iPhone’y, Telefony z systemem Android, Komputery z systemem Windows, i Komputery Mac wyposażone w M1; nasze ulubione gry mobilne od Apple Arcade i Google Play Pass; i nasze najlepsze wybory dla komputery do gier, the PS5, Xbox One i Series X / S, Przełącznik Nintendo, i VR. Wymieniliśmy również nasze ulubione programy przesyłane strumieniowo Disney Plus, Hulu, ESPN Plus, i Netflix; trochę świetne książki science fiction; i ekscytujące nowe podcasty. (Uwaga: cena była aktualna w momencie publikacji, ale może ulec zmianie).

Przeciąć linę

Przeciąć linę

Przeciąć linę
: ZeptoLab

Przeciąć linę (i jego kontynuacje Przeciąć linę 2, Cut the Rope: podróż w czasie, i Cut the Rope: Magic) to urocze gry logiczne oparte na fizyce, w których możesz nakarmić słodkiego małego dinozaura słodyczami, manipulując nimi Niesamowita maszyna-jak urządzenia. Zagadki są krótkie, ale zdobycie trzech gwiazdek na każdym poziomie jest dodatkowym wyzwaniem.

Jak sobie z tym poradzić z Bennettem Foddy

Jak sobie z tym poradzić z Bennettem Foddy
: Bennett Foddy

Jak sobie z tym poradzić z Bennettem Foddy to twarda gra o człowieku w kotle wspinającym się po serii wysokich obiektów za pomocą tylko dużego młotka. Chociaż gra nie jest łatwa, powtarzające się niepowodzenia w próbach wspinania się coraz wyżej wydają się być tylko częścią doświadczenia z graniem. Wyobrażam sobie, że jakakolwiek frustracja byłaby tego warta, kiedy w końcu dotrzesz do końca.

Otchłań

Otchłań
: Playdead

Otchłań jest powolną, upiorną platformówką, której przejście zajmie Ci tylko kilka godzin. Jeśli wcześniej w to nie grałeś, znajdź przytulne miejsce na kanapie przed kominkiem, weź słuchawki i zgub się w jego świecie. Szczerze mówiąc, nie opisałbym dokładnie Otchłań zabawne, ale jest to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, na które warto poświęcić czas.

Monument Valley

Monument Valley
: Ustwo

Zagadkowe łamigłówki Ustwo, Monument Valley i Monument Valley 2, są jednocześnie wciągające i relaksujące, a obie gry są absolutnie piękne. Poziomy są wspaniale zaprojektowane i zazwyczaj potrzebujesz tylko kilku minut, aby przejść poziom, więc możesz wślizgnąć się w łamigłówkę lub dwie między kęsami resztek z wakacji.

Podróż starego człowieka

Podróż starego człowieka

Podróż starego człowieka
: Broken Rules Interactive Media GmbH

Podróż starego człowieka to piękna gra o podróży starego człowieka. Ale to nie tylko wędrówka po swoim fizycznym otoczeniu – starzec zastanawia się również nad swoimi wspomnieniami w trakcie gry. Historia nie powinna zająć więcej niż kilka godzin, więc jeśli szukasz gry, w którą możesz zagrać w jednym posiedzeniu, Podróż starego człowieka może pasować do rachunku.

Suszona śliwka

Suszona śliwka

Suszona śliwka
: Joel McDonald

W Suszona śliwka, przycinasz drzewa jednym ruchem palca, aby mogły wyrosnąć gałęzie, które sięgają słońca. Ta prosta koncepcja jest poparta pięknym, minimalistycznym stylem artystycznym i bujną, uspokajającą muzyką, która zapewnia niemal medytacyjne doświadczenie. Jeśli potrzebujesz czegoś, co uspokoi nerwy w stresującym okresie świątecznym, rozważ położyć się na kanapie Suszona śliwka i dobre słuchawki.

Panuje

Panuje

Panuje
: Devolver

Wszystkie trzy Panuje Gry – Panuje, Reigns: Her Majesty, i Reigns: Game of Thrones – są dostępne w Google Play Pass, a każdy z nich oferuje nowe możliwości rządzenia królestwem żelaznym kciukiem (jeśli chcesz). Chociaż mam nadzieję, że twój Reigns: Game of Thrones biegi są bardziej satysfakcjonujące niż Gra o tronostatni sezon.

Gwiezdne wojny: KOTOR

Gwiezdne wojny: KOTOR

Gwiezdne wojny: KOTOR
: Aspyr Media

MandalorianinDrugi sezon może już się skończył, ale jeśli nadal szukasz swojego Gwiezdne Wojny napraw, warto rozważyć zatopienie godzin w Gwiezdne wojny: KOTOR, który pozostaje jednym z najlepszych Gwiezdne Wojny Gry. Czy zostaniesz bohaterem i zostaniesz Jedi, czy też przejdziesz na ciemną stronę i obejmiesz swojego wewnętrznego Sitha? Siła jest nadal silna w tej ukochanej grze RPG.

Dolina Gwiezdnej Rosy

Dolina Gwiezdnej Rosy

Dolina Gwiezdnej Rosy
: Chucklefish Limited

Dolina Gwiezdnej Rosy jest gwarantowanym niesamowicie uzależniającym sposobem na przetrwanie świątecznego zastoju. Straciłem godziny na tę grę po prostu kolejny dzień w kółko, gdy zajmuję się uprawami, odwiedzam zwierzęta na farmie i zaprzyjaźniam się z każdym mieszkańcem miasta, jakiego tylko mogę.

Terraria

Terraria

Terraria
Obraz: 505 gier

Terraria, przygodowa gra akcji typu sandbox z przewijaniem z boku, została po raz pierwszy wydana na komputery PC w 2011 roku i jest nadal aktualizowane. Sterowanie na ekranie dotykowym w wersji na Androida może być trochę niezgrabne, ale nie pozwól im powstrzymać Cię przed potencjalnymi godzinami pełzania w lochach, które czekają na Ciebie Terraria.

Park Thimbleweed

Park Thimbleweed

Park Thimbleweed
Obraz: Straszny Toybox

Park Thimbleweed to oldskulowa gra przygodowa w stylu prezentacji Lucasfilm Games Maniac Mansion i Tajemnica Wyspy Małp ale z kilkoma aktualizacjami formuły, aby wydawała się nieco bardziej nowoczesna niż starsze klasyki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook