Gry

17 wskazówek, jak przetrwać “ Fall Guys: Ultimate Knockout ”

To oczywiste, ale najlepszym sposobem na poprawę jest po prostu gra. Z biegiem czasu nauczysz się, jak poruszać się po każdej planszy, jak unikać pewnych przeszkód i jak radzić sobie z przeklętym, ciężkim ciałem fasoli. Nie zrażaj się też stratami. Graj dalej, a błyskawicznie staniesz się profesjonalistą.

12. Skorzystaj z przepustki sezonowej

Fall Guys miał jeden sezon i jest w połowie drugiego, który kończy się na początku grudnia. Do tej pory każda przepustka sezonowa była bezpłatna.

Z każdą grą, w którą grasz, zdobywasz Sława, która jest podobna do punktów doświadczenia. Z biegiem czasu, gdy grasz więcej i zdobywasz więcej Sławy, automatycznie odblokujesz nagrody, takie jak kostiumy, elementy teatralne, plakietki i nieuchwytne Korony. Nie musisz w ogóle wydawać żadnych Kudo – Sława jest darmowa i jest jednym z najłatwiejszych sposobów na oszukanie swojego Faceta bez wydawania ani grosza, rzeczywistego lub wirtualnego.

13. Zagraj w obronę

: Devolver Digital

W zawodach zespołowych, w których musisz gromadzić jajka lub piłki do piłki nożnej, najlepszym atakiem może być dobra obrona. Jeśli inni gracze w Twojej drużynie grają agresywnie, trzymaj się blisko swojego skrytki i staraj się pokrzyżować plany graczy próbujących ukraść twoją hordę.

14. Wskazówki dotyczące skomplikowanych tablic

Generalnie staraj się omijać krawędzie zawieszonego gruntu, aby nie spaść w przypadku upadku poza. Zawsze trzymaj joystick skierowany w kierunku, w którym próbujesz iść; jeśli twój upadły facet zdoła się podnieść, upewnij się, że wie, dokąd dalej się udać. W grach, w których próbujesz unikać innych graczy, włącz imiona graczy – dzięki temu będziesz wiedzieć, gdzie wszyscy się znajdują. W rundach z wirującymi dyskami nie próbuj walczyć z podłogą – pozwól, by zbliżyła cię do celu.

Istnieje wiele wskazówek dotyczących konkretnych map w sieci, ale oto kilka, które mogą pomóc.

  • Dash drzwi: Nie próbuj oszukiwać. Próba wyważenia drzwi i uniknięcia tłumu jest ryzykowna. Zamiast tego udaj się do już otwartych drzwi i pozwól tłumowi poprowadzić Cię naprzód.
  • Gorączka rycerska: Ta wielka, kołysząca się kłoda z kolcami pod koniec? To nazwa społeczności Thicc Bonkusi to jest prawdziwy ból. Staraj się trzymać na środku ścieżki i mierzyć czas biegu, aby ominąć przynajmniej jedną z wiszących przeszkód. Możesz też przeskoczyć przez mniejsze dziury w ziemi.
  • Whirlygig: Nurkowanie w odpowiednim czasie może omijać obracające się łopatki wentylatora i prosto do wolności.
  • Huśtać się: Trzymaj się środka pił i spróbuj przewidzieć, w którym kierunku przechyla się następny. Trzymaj joystick pochylony, próbując zachować równowagę – może to pomóc w walce z grawitacją wystarczająco długo, aby zapobiec upadkowi.
  • Idealne dopasowanie: Skoncentruj się na kafelkach bezpośrednio wokół ciebie i staraj się nie zwracać uwagi na te, które znajdują się w przeciwległym rogu planszy.

15. Spectate

Oglądanie odbywa się automatycznie, gdy zostaniesz wyeliminowany lub zakwalifikujesz się przed innymi graczami. To świetne narzędzie schadenfreude, pozwalające radośnie chichotać po śmierci przeciwników, ale jest również przydatne. Obserwowanie, jak inni gracze pokonują przeszkody, da ci lekcje na przyszłą rozgrywkę.

16. Pamiętaj, kim jesteś

Może to zabrzmieć głupio, ale jedną sztuczką, która może pomóc ci być lepszym graczem, jest zapamiętanie, który to Guy Twój Chłopak. Gra jest pełna neonowych kolorów i okropnych wzorów, a jeśli stracisz orientację, która postać należy do Ciebie, na pewno w pewnym momencie uciekniesz w złym kierunku. Charakterystyczny nakrycie głowy lub kostium może to ułatwić.

17. Sabatoge czy nie Sabatoge?

Niektórzy gracze lubią trollować innych graczy, chwytając ich, często w pobliżu trudnych przeszkód lub tuż przed linią mety. Jeśli taki jest Twój styl gry, uważnie obserwuj licznik Kwalifikowanych w prawym górnym rogu – albo ktoś może pobić Cię do ostatecznego celu, gdy robisz psoty.


Więcej świetnych historii WIREDZostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook