Różności i nowinki technologia

18 najlepszych ofert na Czarny piątek na sprzęt fitness i outdoor (2020): ciężary, monitory fitness i nie tylko

Chcesz prawdziwej samotności? Udaj się na kempingi w chłodne sezony lub w środku zimy. Warto zobaczyć ciszę zimowego lasu lub pustyni. Aby uzyskać więcej zaleceń, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszym sprzęcie kempingowym.

Solo Stove Bonfire za 230 USD (110 USD zniżki)

Kuchenka Solo

Piece Solo są bardziej wydajnymi palnikami na drewno niż tradycyjne ogniska, wydzielając mniej dymu i pozostawiając mniej popiołu. Sprawdziliśmy ostatnio podobną wersję, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, ale Bonfire jest znacznie bardziej przenośny. Po prostu wrzuć go do ciężarówki i zabierz tam, gdzie planujesz rozbić obóz na noc.

Jeszcze mniejsza i lżejsza wersja, Solo Stove Lite, jest dostępna za 70 USD (20 USD zniżki). Świetnie nadaje się do gotowania obiadu lub po prostu wrzącej wody. Firma prowadzi ofertę BOGO na Lite, więc jeśli kupisz jedną, możesz za darmo podarować drugą partnerowi. Piece takie jak większy Titan i większe nadal Campfire są również w sprzedaży i mają tę samą bezpłatną ofertę BOGO.

Solo Stove Grill Ultimate Bundle za 550 USD (225 USD zniżki)

Kuchenka Solo

Jeśli mniej zależy Ci na szybkim przemieszczaniu się po terenie i po prostu chcesz pojechać na kemping samochodowy, zasilany węglem drzewnym Ultimate Grill jest wystarczająco duży, aby gotować dla wszystkich. Zestaw Ultimate zawiera dwa stojaki o różnej wysokości, pokrywę grilla, narzędzia do grillowania, brykiety startowe (do rozpalania ognia), brykiety z węgla drzewnego i futerał.

Kurtka Patagonia Nano Puff za 139 USD (60 USD zniżki)

Backcountry

Rzadko będziesz wędrować w bufiastej kurtce – są po prostu zbyt ciepłe. Są one najlepsze, gdy przestajesz jeść posiłek lub wychodzisz z namiotu w nocy, aby zacisnąć odciągi. Nano Puff to lekka, kompaktowa kurtka z syntetyczną izolacją, która jest wystarczająco ciepła, by wytrzymać mrozy. W tej samej cenie jest dostępna wersja męska.

Oferty sprzętu wspinaczkowego

: Backcountry

Jeśli nie możesz się doczekać wspinaczki, nie czekaj. Nauczyłem się w 40-stopniowym deszczu na granitowej płycie i przysięgam, że nauczyło mnie to równowagi i równowagi lepiej niż gdybym latem uczył się na suchych, suchych skałach.

Szelki Black Diamond Solution za 56 USD (19 USD zniżki)

Backcountry, Moosejaw

Ta uprząż wystarczy na każdą sportową trasę wspinaczkową, na zewnątrz lub w pomieszczeniu na siłowni wspinaczkowej. Ja tego używam, ponieważ jest dobrze wyściełany i łatwy w regulacji, więc nie będziesz miał nic przeciwko spędzeniu całego dnia na siłowni wspinaczkowej w uprzęży. Jest też wersja damska.

Urządzenie asekuracyjne Petzl Grigri za 82 USD (28 USD zniżki)

Backcountry, Moosejaw

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook