Telefony

18 najlepszych ofert weekendowych: maski, słuchawki i MacBooki

Części Stany Zjednoczone, które zamarzły, zaczynają się rozmrażać, więc nadszedł czas, aby spróbować wrócić do normalności. Trochę. Świat wciąż znajduje się w ciągłym stanie wzruszając ramionami emoji, ale poświęcenie czasu na samoopiekę pomogło mi w tym wszystkim. Właśnie tego szukałem w tym tygodniu – szukania, przeszukiwania, szukania najlepszych ofert, które mogą uczynić Twoje codzienne życie trochę łatwiejszym, trochę przyjemniejszym, trochę przyjemniejszym.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty MacBooka i pamięci masowej

13-calowy MacBook Pro.

: Apple

Przeczytaj nasze przewodniki na temat najlepszych MacBooków, najlepszych iPadów i najlepszych laptopów, aby uzyskać więcej opcji.

  • MacBook Pro z chipem Apple M1, 256 GB SSD, 8 GB RAM za 1219 USD (80 USD zniżki): MacBooki Apple z wykonanym na zamówienie silikonem są mocniejsze niż ich poprzednicy Intela, nie wspominając o tym, że działają wyjątkowo cicho i chłodno oraz mają dłuższą żywotność baterii. Jeśli wykonujesz proste zadania, ale nadal chcesz mieć Maca, wybierz MacBooka Air (nie w sprzedaży), ale jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego, ten wystarczy.
  • 13-calowy MacBook Pro z paskiem Touch Bar, 256 GB SSD, 8 GB RAM za 1099 USD (150 USD zniżki): Nadal istnieje dobry powód, aby kupić MacBooka z procesorem Intel: jeśli chcesz łatwo zainstalować system Windows 10 i przełączać się między systemami operacyjnymi. Jeśli to ty, a może korzystasz ze specjalnych aplikacji, które jeszcze nie zostały poprawnie przetłumaczone na architekturę M1, to solidna umowa na laptopa, która przetrwa kilka lat.
  • iPad Air 2020 za 549 USD (50 USD zniżki): To nie jest duża zniżka, ale najnowszy tablet Apple oferuje wiele najlepszych funkcji z dużo droższego iPada Pro za znacznie bardziej rozsądną cenę. Otrzymujesz również odświeżony projekt, a Touch ID pozostaje zamiast Face ID. Przeczytaj naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej.
  • Dysk twardy LaCie 2 TB Rugged za 80 USD (20 USD zniżki): Jednym z moich (Jess) ulubionych zewnętrznych dysków twardych wszech czasów jest LaCie 2-Terabyte Rugged Mini. Ta rzecz może wytrzymać i zapewnić bezpieczeństwo danych w solidnej obudowie, chronionej ze wszystkich stron zdejmowanym, miękkim zderzakiem.

Oferty słuchawek

AirPods Pro.

: Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook