GryRTV

18 ofert świątecznych last minute na gry, słuchawki i nie tylko

To jest weekend przed wiesz co, a to oznacza mnóstwo zakupów w ostatniej chwili. Lub, jeśli faktycznie zaplanowany rzeczy, co oznacza relaks i obserwowanie, jak wszyscy robią zakupy w ostatniej chwili. Jestem zdecydowanie w pierwszej kategorii. Czy to naprawdę okres świąteczny, jeśli nie robisz wszystkich zakupów zaledwie kilka dni wcześniej?

Czas wysyłki był już zawyżony, ponieważ wiesz, pandemia, ale teraz każdy sprzedawca ma jeszcze większe zaległości niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że niektóre pozycje z tej listy pojawią się dopiero po świętach Bożego Narodzenia, dlatego przed potwierdzeniem zakupów dokładnie sprawdź przewidywany czas wysyłki. Powinieneś także przejrzeć nasz przewodnik po pomysłach na prezenty w ostatniej chwili, ponieważ wybraliśmy kilka przedmiotów, które rzekomo pojawią się przed 25 grudnia. Mając to na uwadze, oto nasze ulubione oferty weekendowe na gry, sprzęt AGD i skarpetki Baby Yoda.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty na gry i akcesoria komputerowe

: Razer

Sprawdź nasze najlepsze laptopy do gier, najlepszą mysz do gier i najlepsze bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, aby uzyskać inne zalecenia.

  • Razer Blade 15 za 1350 USD (450 USD zniżki): Blade 15 to jeden z naszych ulubionych laptopów do gier i nie bez powodu. Jest cienki, lekki, mocny – i co najważniejsze – wygląda fajne jak diabli.

  • Kontroler Nintendo Switch Pro za 60 USD (10 USD zniżki): Switch Pro pozostaje jednym z naszych ulubionych kontrolerów wszechczasów. To tylko czuje świetnie leży w dłoni i oferuje poziom komfortu i responsywności, który jest trudny do uzyskania ze standardowych Switch Joy-Cons. (Zobaczysz zniżkę przy kasie).

  • Mysz przewodowa Razer Viper Ultralight za 40 USD (40 USD zniżki): Jeśli szukasz prostej (i oburęcznej) myszy do gier, Razer Viper to doskonały wybór. Czuje normalna wystarczy, aby przejść przez standardowy dzień pracy, ale czujesz się wystarczająco zgryźliwy i satysfakcjonujący, aby naprawdę ulepszyć grę na komputerze.

  • Mysz przewodowa HyperX Pulsefire Surge za 40 USD (15 USD zniżki): To solidna, wszechstronna mysz, która znajduje się w naszym przewodniku po najlepszej myszy do gier, teraz w bardziej rozsądnej cenie. Możesz dostosować podświetlenie RGB (lub je wyłączyć), jest wygodne w użyciu i uzyskasz szybki czas reakcji.

  • Mario + Rabbids Kingdom Battle (Switch) za 20 $ (40 $ zniżki): To nie jest nowa gra, ale jest zabawna i czarująca. Wyobraź sobie strzelankę turową, ale prawie wszyscy to króliki przebrane za postacie Mario. To jest Mario + Rabbids w skrócie, i to jest tak zabawnie.

  • Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier HyperX Cloud Alpha S za 100 USD (30 USD zniżki): HyperX Cloud Alpha S to zabójczy zestaw słuchawkowy. Zapewnia wyraźny, wciągający dźwięk i wygodnie przylega do uszu przez długi czas, nie spocony ani niewygodny.

  • Red Dead Redemption 2 (Xbox One, PS4) za 30 USD (30 USD zniżki): Spędź wakacje na starym Zachodzie! Eksploruj malownicze widoki i wyrusz w ponurą i często przygnębiającą przygodę, walcząc o znalezienie sensu w świecie, który cię przerósł. Tak, naprawdę o to chodzi. Tak, to naprawdę fajne.

  • Zewnętrzny dysk twardy Western Digital 5 TB za 100 USD (80 USD zniżki): Tworzenie kopii zapasowych ważnych plików, zdjęć, filmów i innych multimediów nigdy nie jest złym pomysłem, ale czasami trudno jest zapamiętać, która usługa w chmurze utworzyła kopię zapasową danego urządzenia. Dyski zewnętrzne, takie jak ten, są łatwym i wygodnym miejscem do przechowywania starych zdjęć i starożytnej kolekcji MP3.

Oferty telewizyjne i domowe

: Vizio

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook