Telefony

18 okazji Święta Pracy, które uczynią Twój dom oazą: świece, oświetlenie, rośliny i nie tylko

Na początku pandemii, napisałem przewodnik dotyczący zachowania zdrowego rozsądku i relaksu podczas kwarantanny. Jesteśmy teraz kilka miesięcy dalej, a końca wciąż nie widać. Nie pomaga to, że jest weekend pierwszomajowy i nie możemy w tym roku uczestniczyć w zwykłych potrawach, wycieczkach na plażę i przyjemnym spędzaniu czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Zmiana dekoracji lub zaopatrzenie się w niezbędne do spania niezbędne rzeczy nie poprawi sytuacji na zewnątrz, ale może sprawić, że poczujesz się bardziej komfortowo i zrelaksujesz w domu. Byłem już domownikiem przed kwarantanną, więc lubię myśleć o sobie jako o profesjonalistach w przekształcaniu moich kwater mieszkalnych w przytulną oazę, w której można ukryć się przed światem. Na szczęście w tej chwili dostępne są świetne oferty na produkty do domu i odnowy biologicznej, a zebraliśmy nasze ulubione, aby pomóc Ci zacząć budować własną bezpieczną przestrzeń.

Gdy Twój dom stanie się Twoim własnym rajem, zapoznaj się z naszym Ultimate Quarantine Self-Care Guide, aby uzyskać więcej sposobów na dekompresję. Aby uzyskać więcej przecenionych gadżetów, zapoznaj się z naszą ofertą materacy i kempingów z okazji Święta Pracy.

Wreszcie możemy być stronniczy, ale przez Święto Pracy możesz to osiągnąć jeden pełny rok WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Subskrypcje wspierają naszą codzienną pracę. Miłego weekendu!

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty, które wprowadzają nastrój

: Michael’s

Świece, żarówki, maszyny dźwiękowe i rośliny mogą nadać pomieszczeniu nastrój i wypełnij go przyjemnymi zapachami.

  • Świece Yankee do 50 procent taniej: Świece Yankee są drogie, ale nie bez powodu są popularne. Duży rozmiar zapewni mnóstwo czasu palenia (firma twierdzi, że 110 godzin), a zapachy są wspaniałe. Zamiast ledwo wyczuwalnych zapachów innych świec, wypełnią one Twoje pokoje aromatem dowolnej sceny, którą chcesz stworzyć – na przykład ogniska, jesiennej nocy lub świątecznej wioski.

  • Michael’s Fall and Halloween Decor do 40 procent taniej: Michael’s to nie tylko miejsce na farby i włóczkę, ale także świetne miejsce na zakupy, jeśli chcesz wypełnić swój dom drobnymi bibelotami i dekoracjami. Dekoracje na jesień i Halloween są już w sprzedaży, więc czas na dekorację! (W zeszły weekend kupiłem jeden ze szkieletów jogina.)

Zapisz się dzisiaj

  • Sztuczne kwiaty Michaela do 40 procent taniej: W sprzedaży są również jesienne kwiaty i zieleń Michała. Jak powiedziałem w naszym poradniku dotyczącym zachowania spokoju, nie mam zielonego kciuka, jeśli chodzi o pielęgnację roślin, ale je kocham. Dlatego zamiast tego wypełniłem moje mieszkanie fałszywymi opcjami. Przeszły długą drogę, wprowadzając ciepło do Twojego domu, nie wyglądając zbyt plastycznie ani błyszcząco.

  • Sukulenty ogrodowe Luli za 25 procent zniżki: Jeśli jesteś lepszym rodzicem roślin niż ja, Lula’s Garden ma niewielką wyprzedaż niektórych jej sukulentów, w tym uroczego zestawu Desert i Terra Bundle.

  • C by GE Full Color Smart Bulb za ​​18 USD (12 USD zniżki): Inteligentna żarówka, która może zmieniać kolory, może poprawić nastrój w pomieszczeniu – możesz zrelaksować się w ciepłej, pomarańczowej poświacie lub zorganizować imprezę taneczną poddaną kwarantannie z dynamicznym oświetleniem. Ten model firmy C firmy GE jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Dwupak nie jest w sprzedaży, ale kupowanie dwóch osobno jest tańsze. Jeśli po raz pierwszy zanurzasz palce w obszarze inteligentnych żarówek, to dobry model na początek.

  • LectroFan za 37 USD (13 USD zniżki): Dźwiękowe maszyny mogą pomóc złagodzić niepokój w nocy, ale mogą okazać się pomocne również w innych sytuacjach, na przykład gdy próbujesz medytować lub skupiać się na pracy. LectroFan to nasza ulubiona maszyna dźwiękowa, ponieważ jest dyskretna i oferuje zaskakująco wyrafinowane opcje.

  • Wyprzedaż odzieży wypoczynkowej Aerie: Jeśli twój dom ma być wygodny, tak samo powinny być twoje ubrania. Aerie’s bluzy 40% zniżki, legginsy są 30 procent zniżki, i braletki 50% zniżki.

Oferty na kołdry obciążeniowe

Koc Luna

: Luna

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook