Telefony

19 najlepszych ofert Amazon Prime Day (2020) za 50 USD lub mniej

Jeśli nie jesteś kupowanie Amazon Prime Day z myślą o konkretnym produkcie – może szukasz prezentów świątecznych dla całej rodziny – może to szybko stać się przytłaczające i drogie. Na szczęście do wyboru jest kilka opcji poniżej 50 USD. Zawęziliśmy niektóre z najlepszych, jakie widzieliśmy w Amazon i innych sklepach, i będziemy aktualizować to w trakcie sprzedaży.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty Smart Home

: Amazon
  • Echo Dot (3. generacji) + inteligentna żarówka Lifx za 19 USD (40 USD zniżki): Ta Echo Dot jest teraz o jedno pokolenie za najnowszym i najlepszym, ale nadal jest zdolnym małym głośnikiem. Ten konkretny model inteligentnych żarówek zawarty tutaj nie znajduje się na naszej liście najlepszych, ale bardzo lubię tę markę i są one zazwyczaj dość drogie, więc darmowa żarówka to miła niespodzianka. Możesz kontrolować żarówkę za pomocą kropki, którą dostajesz.

  • C by GE Smart Room Starter Pack za 35 USD (15 USD zniżki) w Best Buy: Podobają nam się wszystkie testowane przez nas produkty C by GE, a ten pakiet zawiera cztery miękkie, białe inteligentne żarówki i inteligentną wtyczkę za całkiem dobrą cenę. Współpracują z Asystentem Google i Amazon Alexa.

  • C by GE Smart Plug za 10 USD (9,50 USD zniżki): Jeśli nie jesteś na rynku inteligentnych żarówek, możesz również kupić inteligentną wtyczkę C by GE. Jest prosty w obsłudze, a także współpracuje z Asystentem Google i Amazon Alexa.

  • Inteligentna wtyczka TP-Link Kasa HS103 za 9 USD (5 USD zniżki): Nie testowaliśmy dokładnie tego modelu, ale kilku pracowników WIRED posiada wtyczki TP-Link Kasa i je uwielbia. Działa z Google Assistant i Amazon Alexa.

  • Inteligentna żarówka TP-Link Kasa Soft White Filament za 10 USD (7 USD zniżki): Ta żarówka ma wyjątkowy wygląd w stylu vintage, dobrze, jeśli masz lampy, które wystawiają żarówkę. Chociaż jest to tylko przyciemniana biel, więc jeśli opcje kolorów są dla Ciebie ważne, możesz poczekać, aż inne żarówki trafią do sprzedaży. Działa z Amazon Alexa i Google Assistant.

  • Lenovo Smart Clock za 40 USD (40 USD zniżki) w Best Buy: Inteligentny zegar Lenovo pasuje do sypialni dzięki 4-calowemu wyświetlaczowi i funkcji budzika. Chociaż ekran jest mniejszy niż inne inteligentne wyświetlacze, może zrobić prawie wszystko, co mogą zrobić inne urządzenia z Asystentem Google.

  • Echo Show 5 za 45 USD (45 USD zniżki): Wolimy asystenta Google od Alexy, ale to najlepsza cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy za mniejszy inteligentny wyświetlacz Amazon, Echo Show 5. Możesz zdecydować się na bezpłatną roczną subskrypcję Food Network Kitchen, usługi, którą my ‘ Sprawdziliśmy, że oferuje niezliczoną ilość wskazówek i przepisów.

  • Fitbit Aria Smart Scale za 35 USD (15 USD zniżki): Nie jestem fanem wag, ale czasami warto śledzić swoją wagę. Inteligentna skala Fitbit jest teraz znacznie tańsza niż podczas pierwszego przeglądu.

Oferty dotyczące domu, urody i higieny

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook