Różności i nowinki technologia

19 najlepszych ofert, które znaleźliśmy na jubileuszowej wyprzedaży REI (2021)

Co roku WIRED ulubiony sprzedawca REI organizuje największą wyprzedaż w roku tuż przed Dniem Pamięci, w samą porę, aby przygotować Cię na wszystkie letnie przygody. Tegoroczna wyprzedaż trwa do 31 maja i jest niezwykle szeroka, z wieloma typami sprzętu, które przetestowaliśmy i pokochaliśmy.

Nie widzisz niczego, co Ci się podoba? Inne sklepy outdoorowe, takie jak Backcountry i Moosejaw, również prowadzą letnie wyprzedaże. Możesz również zapoznać się z naszymi przewodnikami po zakupach najlepszych przenośnych grilli, najlepszego sprzętu kempingowego, najlepszego sprzętu do biegania na upały i nie tylko.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Ognisko Takibi ze Śnieżnego Szczytu jest oddalone o 20 procent

Śnieżny szczyt Takibi Fire Pit

: REI

Kilka lat temu pisałem o ognisku, które sprawiło, że znowu polubiłem biwak. W tamtym czasie moje dzieci były znacznie młodsze niż teraz, a składane, proste i wytrzymałe miejsce na ognisko, które nie wymagało majstrowania i miało łatwą w użyciu i łatwą do czyszczenia pokrywę grilla, sprawiało, że biwakowanie było dużo łatwiejsza w zarządzaniu propozycja.

Biwakowanie w końcu stało się trochę łatwiejsze, ale nadal naprawdę kocham to ognisko. Wraz ze zbliżającym się sezonem pożarów sensowne jest również podjęcie środków ostrożności, aby zwiększyć bezpieczeństwo pożarów na zewnątrz. Grill Snow Peak można złożyć, aby ułatwić przechowywanie w bagażniku samochodu. Możesz także ustawić wysokość grilla na trzech różnych poziomach dla różnych temperatur gotowania. W ciągu ponad 20 lat od zaprojektowania go przez CEO Snow Peak Tohru Yamai, otrzymał tylko dwie skargi klientów. Zaktualizowana wersja FirePit firmy BioLite jest również w sprzedaży.

Oryginalny koc Rumpl jest w sprzedaży

Koc Rumpl

: REI

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook