FotoGry

19 najlepszych ofert weekendowych: aparaty, sprzęt Apple i gry

Zawsze jest miły spokój między końcem wyprzedaży w Święto Pracy a zalewem wyprzedaży świątecznych, które wkrótce nadejdą. To tak, jakbyśmy byli w oku huraganu transakcji, czekając. A może tak się czuję, ponieważ pozostałości prawdziwego huraganu przechodzą teraz przez mój kark. W każdym razie tam jeszcze kilka ofert do znalezienia. Nasze najlepsze oferty w tym tygodniu obejmują mnóstwo aparatów, zniżki na Apple Watch Series 5 i zupełnie nowy iPad, a także kilka dobrych ofert gier.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty aparatów i fotografii

: Olympus

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych aparatach akcji i najlepszych aparatach kompaktowych, aby uzyskać więcej typów.

  • Wytrzymały aparat Olympus TG-6 za 379 USD (70 USD): Olympus TG-6 (8/10, WIRED poleca) to jeden z naszych ulubionych aparatów sportowych. Nie ma tak małego rozmiaru, jak seria GoPro Hero, ale ma większy czujnik, ekran LCD i lepszy obiektyw, co zapewnia wyższą jakość zdjęć. Łatwiej też fotografować pod wodą. Ta oferta jest również dostępna w B&H Photo.

  • Insta360 One R Twin Edition za 432 USD (48 USD zniżki): Modułowa kamera Insta360 One R (8/10, WIRED poleca) może obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby związane z kamerą sportową i Potrzeby aparatu sferycznego – wystarczy wymienić soczewki. Ten pakiet dotyczy obiektywu 360 i obiektywu 4K.

  • Fujifilm X100F za 999 USD (300 USD zniżki): Najnowsza seria X100, X100V (9/10, WIRED poleca) dodaje nowy obiektyw, ale ten starszy model jest nadal cudownie wydajnym i wysoce przenośnym aparatem. W tej cenie to okazja. B&H Photo ma to samo podejście do czarnego modelu, jeśli jest to bardziej w Twoim stylu.

  • Aparat bezlusterkowy Panasonic Lumix G9 z zestawem obiektywów za 1198 USD (500 USD zniżki): Panasonic Lumix G9 jest wyposażony w 20,3-megapikselowy czujnik Mikro Cztery Trzecie, ale może również wykonać w aparacie kompozytowy obraz JPEG lub RAW, aby uzyskać połączony obraz o rozdzielczości 80 megapikseli. Otrzymujesz także pięcioosiową podwójną stabilizację obrazu i wideo 4K z prędkością do 60 kl./s.

  • Pokrowiec na obiektyw Tamrac Goblin za 10 USD (10 USD zniżki): Nie mam dedykowanej torby na aparat; Po prostu wrzucam soczewki do niektórych z tych woreczków i noszę je w mojej codziennej torbie. Kilka mniejszych soczewek najpierw włożyłem do starego pojemnika na napoje, a następnie włożyłem go do jednego z nich, aby uzyskać dodatkową warstwę wyściółki.

  • Karta pamięci Lexar 128-Gigabyte SDXC za 35 USD (10 USD zniżki): Ta karta jest wystarczająco szybka, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane ze zdjęciami i filmami, a 128 GB powinno zapewnić miejsce na zdjęcia przez większość dnia i nie zabraknie Ci miejsca. Jeśli masz aparat z dwoma gniazdami na karty, możesz również kupić dwupak za 63 USD (21 USD zniżki).

Oferty Apple

: Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook