Różności i nowinki technologia

19 najlepszych ofert z zimowej wyprzedaży (2021): odzież outdoorowa, plecaki i nie tylko

Teraz jest najlepszy czas kupić sprzęt zimowy. Sezon może dobiegać końca, ale oszczędności są znaczne. Kiedy lata temu jako początkujący alpinista musiałem kupować cały swój sprzęt do wspinaczki, było to podczas corocznych wyprzedaży na koniec zimy. Zaplanuj kilka miesięcy do przodu, a zaoszczędzisz poważne pieniądze.

Zaktualizowano 25 lutego: Wyprzedaż zimowa REI dobiegła końca, ale wiele przedmiotów pozostaje w wyprzedaży, a wyprzedaż zimowa Backcountry i Moosejaw nadal trwa. Mam przekreślony niektóre wyprzedane przedmioty, ponownie dodałem niektóre, które wróciły do ​​magazynu, zaktualizowałem ceny i dodałem pięć nowych ofert.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne sprzętu

: REI

Potrzebujesz więcej pomysłów? Przeczytaj nasze przewodniki po najlepszych monitorach fitness i najlepszych torbach na laptopa.

  • Pakiet REI Flash 18 za 20 USD (20 USD zniżki): Zabranie dużego, spuchniętego plecaka podczas jednodniowej wędrówki jest niepotrzebnym cierpieniem. Na szybką torbę „wyjdź na zewnątrz”, Flash 18 jest jednym z naszych ulubionych, ponieważ jest lekki i tani, ale ma wystarczająco dużo miejsca na kurtkę przeciwdeszczową, lunch, krem ​​do opalania i wodę.
  • Buty wspinaczkowe Black Diamond Momentum za 70 USD (25 USD zniżki): Są to solidne, nieagresywne buty wspinaczkowe, dobre dla początkujących wspinaczy i tych, którzy niezależnie od poziomu umiejętności, walczą z niektórymi rodzajami gładkich skał zewnętrznych, takich jak płyta granitowa. To jedne z najwygodniejszych butów wspinaczkowych poniżej 100 dolarów, jakie nosiłem. Wersja damska jest w sprzedaży w tej samej cenie.
  • Wielofunkcyjny ręcznik REI Co-Op Lite za 5 USD (5 USD zniżki): Powinieneś mieć kilka pakowanych ręczników, kiedy wybierasz się z plecakiem. Wraz ze zmianą pogody na tkaninie Twojego plecaka zbiera się kondensacja i mgła. Aby nie wsiąkł w materiał i nie obciążył Cię, warto mieć pod ręką mały ręcznik do okresowego wycierania go.
  • Mountain Hardwear Crag Wagon 35 za 142 USD (78 USD zniżki): Jeśli uprawiasz wspinaczkę na świeżym powietrzu, będziesz potrzebować wystarczająco dużego plecaka, aby wyciągnąć wszystko. Zwykły, mały plecak może działać, jeśli nie masz pełnego sprzętu, ale przyjemniej jest włożyć kask i buty wspinaczkowe do środka, zamiast wieszać je na zewnątrz. To 35-litrowe opakowanie połknie to wszystko, a przedni panel rozpina się, aby załadunek i rozładunek był łatwiejszy niż opakowanie otwierane od góry.
  • Pakiet Black Diamond Camalot C4 nr 4-6 za 297 USD (32 USD zniżki): Jeśli chcesz rozpocząć wspinaczkę lub chcesz zaktualizować swój stojak, będziesz potrzebować kamer. Seria Camalot C4 firmy BD to standard, według którego wielu z nas ocenia konkurencję ze względu na ich długą, nieprzerwaną egzystencję i wszechobecność na każdej trasie handlowej. Nowa generacja jest o 10 procent lżejsza od wychodzących kamer C4.
  • Kijki trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork za 135 USD (45 USD zniżki): (Aktualizacja: wyprzedane) Uderzyłem i nadużywałem kijki trekkingowe Black Diamond z włókna węglowego o jakieś paskudne skały na szlaku i dobrze się trzymały. Uchwyty z korka są wyściełane i dobrze trzymają spocone dłonie. Nie jestem pewien, czy chciałbym wrócić do uchwytów bez korka. Kijki trekkingowe zapewniają stabilność i zmniejszają obciążenie nóg i kolan.
  • Garmin Forerunner 735XT Run-Bundle za 240 USD (160 USD zniżki): Pisarka WIRED Adrienne So, która testuje między innymi urządzenia do monitorowania kondycji, mówi, że to świetna okazja. Zawiera pas piersiowy HRM-Run, który mierzy tętno. Forerunner 735XL ma GPS, jest wodoodporny do 50 metrów i można go łączyć ze smartfonem z systemem Android lub iOS.
  • Toaks Titanium Składana Spork za 6 USD (3 USD zniżki): Gdyby plecak miał symbol, byłby to tytanowy spork. Toaks to solidny producent naczyń tytanowych. Ten folder waży tylko 0,6 uncji i składa się ładnie i mały w opakowaniu.

Oferty obozów i podróży

: Backcountry

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook