Telefony

20 najlepszych ofert Amazon Prime Day za 50 USD lub mniej – dzień 2 (2020)

Jeśli nie jesteś kupowanie Amazon Prime Day z myślą o konkretnym produkcie – może szukasz prezentów świątecznych dla całej rodziny – może to szybko stać się przytłaczające i drogie. Na szczęście do wyboru jest kilka opcji poniżej 50 USD. Zawęziliśmy niektóre z najlepszych, jakie widzieliśmy w Amazon i innych sklepach, i zaktualizujemy to w miarę upływu ostatniego dnia Prime Day (tak, trwa od wtorku do środy, 14 października).

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Zaktualizowano 14 października: Dodaliśmy Roku Streaming Stick +, mysz Logitech, zmieniliśmy niektóre linki i zawarliśmy wyprzedane oferty.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty Smart Home

: Amazon
  • Roku Streaming Stick Plus za 37 USD (12 USD zniżki) w Amazon i Walmart: Streaming Stick Plus to nasze ulubione urządzenie do przesyłania strumieniowego dla większości ludzi. Działa z telewizorami HD lub 4K HDR i ma dwupasmowe Wi-Fi, które ma większy zasięg, ale najpierw sprawdź tył telewizora, aby upewnić się, że porty HDMI pozwalają na przyklejenie 4-calowego obiektu prosto z nich – dla niektórych okazjonalna czkawka.

  • C by GE Smart Plug za 10 USD (9,50 USD zniżki): Jeśli nie jesteś na rynku inteligentnych żarówek, możesz również kupić inteligentną wtyczkę C by GE. Jest prosty w obsłudze, a także współpracuje z Asystentem Google i Amazon Alexa.

  • C by GE Smart Room Starter Pack za 35 USD (15 USD zniżki) w Best Buy: Podobają nam się wszystkie testowane przez nas produkty C by GE, a ten pakiet zawiera cztery miękkie, białe inteligentne żarówki i inteligentną wtyczkę za całkiem dobrą cenę. Współpracują z Asystentem Google i Amazon Alexa.

  • Lenovo Smart Clock za 40 USD (40 USD zniżki) w Best Buy: Inteligentny zegar Lenovo pasuje do sypialni dzięki 4-calowemu wyświetlaczowi i funkcji budzika. Chociaż ekran jest mniejszy niż inne inteligentne wyświetlacze, może zrobić prawie wszystko, co mogą zrobić inne urządzenia z Asystentem Google.

  • Echo Show 5 za 45 USD (45 USD zniżki): Wolimy Asystenta Google od Alexy, ale jest to najlepsza cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy za mniejszy inteligentny wyświetlacz Amazon, Echo Show 5. Możesz zdecydować się na bezpłatną roczną subskrypcję Food Network Kitchen, usługi, którą Sprawdziliśmy, że oferuje niezliczone wskazówki i przepisy.

  • Fitbit Aria Smart Scale za 35 USD (15 USD zniżki): Nie jestem fanem wag, ale czasami warto śledzić swoją wagę. Inteligentna skala Fitbit jest teraz znacznie tańsza niż podczas pierwszego przeglądu.

  • Inteligentna wtyczka TP-Link Kasa HS103 za 9 USD (5 USD zniżki): WIRED Associate Editor, Julian Chokkattu, ma kilka takich wtyczek w swoim domu do sterowania lampami i mówi, że rzadko sprawiają mu kłopoty. Możesz nimi sterować za pomocą Google Assistant lub Amazon’s Alexa.

  • Inteligentna żarówka TP-Link Kasa Soft White za 14 USD (3 USD zniżki) –Kliknij przycisk kuponu: Ta żarówka ma wyjątkowy wygląd w stylu vintage, dobrze, jeśli masz lampy, które wystawiają żarówkę. Jest to tylko przyciemniana biel, więc jeśli opcje kolorów są dla Ciebie ważne, możesz poczekać, aż inne żarówki trafią do sprzedaży. Działa z Amazon Alexa i Google Assistant.

  • Echo Dot (3. generacji) + inteligentna żarówka Lifx za 19 USD (40 USD zniżki): Ta Echo Dot jest teraz o jedno pokolenie za najnowszym i najlepszym, ale nadal jest zdolnym małym głośnikiem. Przedstawiony tutaj model inteligentnych żarówek nie znajduje się na naszej liście najlepszych, ale bardzo lubię tę markę i zazwyczaj są dość drogie, więc darmowa żarówka to miła niespodzianka. Możesz kontrolować żarówkę za pomocą kropki, którą dostajesz.

Oferty dotyczące domu, urody i higieny

: Amazon

1 komentarz

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook