Różności i nowinki technologia

20 najlepszych ofert na zielony poniedziałek w Amazon, Walmart i nie tylko (2020)

Boże Narodzenie jest w porządku za rogiem, a biorąc pod uwagę, że tak wielu z nas w tym roku kupuje prezenty zdalnie, nadal możesz szukać zniżek. Zielony poniedziałek to święto zakupów fabrykowanych w serwisie eBay. Historycznie drugi poniedziałek grudnia jest najbardziej ruchliwym dniem sprzedaży detalicznej w miesiącu, stąd nazwa dnia związana z pieniędzmi.

To może być dziwny dzień, o którym nigdy nie słyszałeś, ale to nie znaczy, że nie ma świetnych okazji. W ten zielony poniedziałek przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu najlepszych ofert, a wiele z nich odpowiada cenom, które widzieliśmy w Czarny piątek i Cyberponiedziałek kilka tygodni temu.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty audio

: Sonos
  • ★ Najlepszy inteligentny głośnik – Sonos One za 159 USD (40 USD zniżki) na Sonos.com lub Amazon: Sonos One to najlepszy głośnik Sonos dla większości ludzi dzięki kompaktowym rozmiarom, integracji Alexa i Google Assistant oraz integracji AirPlay 2. Rzadko jest w sprzedaży, a ta zniżka jest tylko 10 dolarów niższa od ceny w Czarny piątek. Jeśli nie chcesz głośnika z mikrofonem, rozszerzenie Sonos One SL jest teraz w sprzedaży za 139 USD (40 USD zniżki).

  • Przenośny głośnik Bluetooth JBL za 300 USD (100 USD zniżki): Masywny Boombox JBL jest jak nowoczesna wersja klasycznej konstrukcji z uchwytem, ​​która doskonale sprawdza się we współczesnym świecie. Ma klasę IPX7 do sporadycznych rozprysków i 24-godzinną baterię, co oznacza, że ​​możesz zacinać się przez cały dzień i noc.

  • ★ Najlepsze słuchawki – Sony WH-1000XM4 Wireless za 278 USD (72 USD zniżki): Te słuchawki były w sprzedaży przez sporą część wakacji, a jeśli szukasz najlepszego systemu redukcji szumów oraz najwyższej jakości dźwięku i żywotności baterii, nie szukaj dalej. Ta para znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych słuchawek bezprzewodowych i nasza lista najlepszych słuchawek z redukcją szumów.

  • Bose QuietComfort 35 II za 269 USD (30 USD zniżki): Nauszne słuchawki Bose QuietComfort ostatniej generacji są nadal jednymi z najlepszych słuchawek z redukcją szumów, jakie znajdziesz, i są o prawie 100 USD tańsze niż ich pierwotna cena katalogowa 350 USD, dzięki czemu teraz jest to świetny czas na zakup.

  • Amazon Echo – wersja 2020 – za 70 USD (30 USD zniżki): Nowy Echo to najlepszy jak dotąd inteligentny głośnik Amazona, o okrągłym kształcie, który wypełnia małe i średnie pokoje żywym (i zaskakująco basowym) dźwiękiem.

  • Amazon Echo Dot – wersja 2020 – za 30 USD (20 USD zniżki): Nowy Echo Dot może być idealnym głośnikiem łazienkowym. Mam jedną chowającą się obok mojego prysznica, gdzie pomaga mi się zrelaksować po treningu lub uzyskać wiadomości podczas mycia zębów.

Oferty domu i akcesoriów

: Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook