GryTelefony

20 najlepszych ofert weekendowych: laptopy, inteligentne głośniki i nie tylko

Oficjalnie upadek! Teraz jest dobry moment, aby zmienić swoją sytuację życiową na chłodniejszy sezon. Niezależnie od tego, czy chodzi o chwytanie nowego telewizora i soundbara, aby cieszyć się coraz większym czasem spędzanym w domu, czy chwytanie bezprzewodowego dmuchacza liści, aby wyczyścić rynny, w sprzedaży jest mnóstwo rzeczy, które pomogą Ci wygodnie się przykucnąć.

Być może zacząłeś już myśleć o prezentach świątecznych, zwłaszcza w roku, kiedy znacznie więcej osób wysyła przedmioty po całym kraju (a USPS nie działa tak płynnie). Jeśli tak, prawdopodobnie jest coś, co możesz chcieć złapać.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Home Deals

: Amazon

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych głośnikach Amazon Smart, najlepszych kamerach bezpieczeństwa i najlepszych inteligentnych żarówkach, aby uzyskać więcej zaleceń.

Oferty komputerowe i gry

: Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook