Różności i nowinki technologia

20 najlepszych ofert z zimowej wyprzedaży (2021): odzież outdoorowa, plecaki i nie tylko

Teraz jest najlepszy czas kupić sprzęt zimowy. Sezon może się kończyć, ale oszczędności są znaczne. Kiedy lata temu jako początkujący alpinista musiałem kupować cały swój sprzęt do wspinaczki, było to podczas corocznych wyprzedaży na koniec zimy. Zaplanuj kilka miesięcy do przodu, a zaoszczędzisz poważne pieniądze.

Szukasz więcej? Dzięki naszym walentynkowym ofertom znajdziesz potencjalne prezenty dla tej wyjątkowej osoby (lub dla siebie).

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne sprzętu

: REI

Potrzebujesz więcej pomysłów? Przeczytaj nasze przewodniki po najlepszych monitorach fitness i najlepszych torbach na laptopa.

  • Pakiet REI Flash 18 za 20 USD (20 USD zniżki): Zabranie dużego, spuchniętego plecaka podczas jednodniowej wędrówki jest niepotrzebnym cierpieniem. Na szybką torbę „wyjdź na zewnątrz” Flash 18 jest jednym z naszych ulubionych, ponieważ jest lekki i tani, ale ma wystarczająco dużo miejsca na kurtkę przeciwdeszczową, lunch, krem ​​do opalania i wodę.
  • Garmin Forerunner 735XT Run-Bundle za 240 USD (160 USD zniżki): Pisarka WIRED Adrienne So, która testuje między innymi urządzenia do monitorowania kondycji, mówi, że to świetna okazja. Zawiera pas piersiowy HRM-Run, który mierzy tętno. Forerunner 735XL ma GPS, jest wodoodporny do 50 metrów i można go łączyć ze smartfonem z systemem Android lub iOS.
  • Kijki trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork za 135 USD (45 USD zniżki): Uderzyłem i nadużywałem kijki trekkingowe Black Diamond z włókna węglowego o jakieś paskudne skały na szlaku i dobrze się trzymały. Uchwyty z korka są wyściełane i dobrze trzymają spocone dłonie. Nie jestem pewien, czy chciałbym wrócić do uchwytów bez korka. Kijki trekkingowe są przydatne, aby zachować stabilność i odciążyć nogi i kolana.
  • Składana łyżka Toaks Titanium za 6 USD (3 USD zniżki): Gdyby wędrówki z plecakiem miały symbol, byłby to tytanowy spork. Toaks to solidny producent naczyń tytanowych. Ten folder waży tylko 0,6 uncji i składa się ładnie i mały w opakowaniu.
  • Mini ręcznik REI Co-Op Multi za 4 USD (5 USD zniżki): Powinieneś mieć kilka pakowanych ręczników, kiedy wybierasz się z plecakiem. Wraz ze zmianą pogody na tkaninie plecaka zbiera się para wodna i kondensat. Aby nie wsiąkać w materiał i nie obciążać, warto mieć pod ręką mały ręcznik do okresowego wycierania go.

Oferty obozów i podróży

: Backcountry

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook