Różności i nowinki technologia

20 ofert na Cyberponiedziałek na sprzęt przyjazny dla Ziemi (2020)

Od kilku lat uwzględniam huarache Nisolo w naszym przewodniku po prezentach na Dzień Matki. Producent z Nashville posiada certyfikat Certified B Corp. Aby uzyskać certyfikat, firmy muszą mierzyć wpływ na swoich pracowników, środowisko, społeczność, a także klientów. Nisolo współpracuje z Ecosphere + w celu zrównoważenia emisji dwutlenku węgla i sadzenia drzew w amazońskim lesie deszczowym.

Te huarache są wykonane ręcznie z plecionej skóry, rozciągną się, aby dopasować się do Twoich stóp i będą służyć przez lata. Oczywiście w większości części Stanów Zjednoczonych przez jakiś czas nie będzie można nosić butów na ciepłe dni, więc Nisolo oferuje 25-procentowy rabat w całym serwisie, a nawet 60-procentowy rabat w dziale sprzedaży.

Ekologiczne spodnie dresowe z Tentree: 54 USD (14 USD zniżki)

Tentree (męskie), Tentree (damskie

WIRED Associate Editor, Julian Chokkattu, mówi, że te spodnie od Tentree są niesamowicie miękkie i wygodne, a co więcej, są przyjazne dla środowiska. Są wykonane z bawełny organicznej, poliestru z recyklingu i Tencelu, włókna z pulpy drzewnej. Tentree sadzi również drzewo przy każdym zakupie.

Zrównoważone swetry Madewell są o 30 procent taniej

Madewell z kodem VERYMERRY

Popyt na tani kaszmir spowodował niezrównoważony popyt na hodowców kóz kaszmirskich. Kaszmir Madewell z recyklingu jest jednym z naszych ulubionych. Nie jest tak cienki, jak inne wypróbowane przez nas kaszmirowe swetry z recyklingu.

Akcesoria i zrównoważone oferty na zewnątrz

Plecak Cotopaxi

: Cotopaxi

Plecak Tarak Del Día firmy Cotopaxi wykorzystuje zmieniony materiał: 70 USD (30 USD zniżki)

Cotopaxi (wprowadź LLAMACHEER przy kasie)

Jestem wielkim fanem Cotopaxi. Motto tego producenta toreb i odzieży brzmi „Czyń dobrze” i wydaje się, że radzi sobie w tym o wiele lepiej niż większość. Jeden procent zysków jest przeznaczony na dotacje i organizacje non-profit w sześciu krajach, które koncentrują się na walce z ubóstwem i rozwojem społeczności. Kolekcja Cotopaxi Del Día jest wykonana z resztek resztek z serii produkcyjnych innych firm. Każdy pracownik może wybrać i złożyć jedyne w swoim rodzaju torby, które przyciągają wzrok, a co najważniejsze, są niezwykle wszechstronne, trwałe i lekkie.

Tarak Del Día to jeden z moich ulubionych lekkich, szybkich plecaków, który można dostosować do wędrówki lub szybkiego wypadu do miasta, dodając lub usuwając piankową ramę, paski kompresyjne lub pas biodrowy. Ale jeśli możesz poczekać do Cyberponiedziałku, Cotopaxi dorzuci Luzon Del Día wraz z zakupem puchowych kurtek i kamizelek Fuego, które również będą o 30 procent taniej. (Rozmiary są obecnie bardzo ograniczone, ale uwielbiam również sweter Libre, który utrzymuje ciepło moich ramion, ale ma oddychający panel tylny do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na nartach lub jazdy na rowerze w zimnie).

Etui na telefony z recyklingu Nimble są tańsze o 30 procent

Zwinny

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook