Telefony

20 ofert Smart Home Tech na Memorial Day 2021 (zaktualizowane): Roku, inteligentne akcesoria i więcej

Mamy zestawienia najlepszych inteligentnych głośników, głośników Google, soundbarów i inteligentnych wyświetlaczy.

Głośnik Sony XB501G za 100 USD (200 USD zniżki): Jesteśmy fanami Asystenta Google i szczególnie uwielbiamy ten głośnik na imprezy, które, mamy nadzieję, wkrótce znów będziemy mieć. Ma dwa przetworniki i subwoofer w małej 9-calowej kostce. Jest również wodoodporny (IP65) i ma 16 godzin pracy na baterii. Możesz podłączyć go do Wi-Fi, jeśli jesteś w domu, lub używać go przez Bluetooth, jeśli nie ma Cię. Dodatkowo są diody LED i mini-stroboskopy.

Facebook Portal Mini za 90 USD (39 USD zniżki): Musimy spróbować oddzielić to fajne małe urządzenie od sieci społecznościowej, która je tworzy. Jeśli uważasz, że możesz to zrobić, myślimy, że ci się spodoba.

Nixplay 10,1-calowa inteligentna ramka na zdjęcia za 135 USD (45 USD zniżki): Bardzo lubimy ramki Nixplay i wolę matowe wykończenie tego niż jego błyszczącą 9,7-calową wersję. Przeczytaj wszystkie nasze typy cyfrowych ramek do zdjęć tutaj.

Amazon Echo Show 8 (1st Gen) za 80 USD (50 USD zniżki): Wartość zapasów wahała się w przypadku tej oferty, więc jeśli nie widzisz ceny sprzedaży, spróbuj ponownie później. To nie jest najnowsza wersja, ale nadal jest to dobry inteligentny wyświetlacz. Możesz także zaoszczędzić na mniejszym Echo Show 5 pierwszej generacji. Pamiętaj, że oba te produkty są tańsze w przypadku większych świąt zakupowych. Więcej o ich funkcjach dowiesz się z naszego poradnika.

Oferty Roku

Roku Ultra

: Roku

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czego szukasz, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych soundbarach i na którym Roku jest właśnie dla Ciebie.

Roku Ultra za 88 USD (12 USD zniżki) w Amazon: Zaktualizowany Ultra jest droższy niż większość opcji oprócz soundbarów Roku, ale ma silniejsze Wi-Fi i możliwość przesyłania strumieniowego w Dolby Vision. Ma również port Ethernet i wkładki douszne, które podłącza się do pilota, aby oglądać je prywatnie lub w nocy, gdy próbujesz być cicho.

Roku Express HD za 25 USD (5 USD zniżki) w Amazon: To jest całkowicie w porządku Roku, jeśli masz standardowy telewizor HD. Ma podstawową ofertę Roku, bez dodatków, takich jak wyszukiwanie głosowe, a pilot nie może kontrolować mocy ani głośności telewizora.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook