FotoRTVTelefony

21 najlepszych ofert weekendowych: telewizory, telefony, aparaty fotograficzne i sprzęt turystyczny

Przygotuj się na w tę niedzielę zegary wyskoczą do przodu o godzinę. Nadszedł czas letni. Niezależnie od tego, czy kibicujesz jaśniejszym wieczorom, czy przeklinasz ciemniejsze poranki, mamy dla Ciebie oferty, które zmotywują Cię do wstania z kanapy i wyjścia na zewnątrz (z maską!), A także ofert, które Cię przekonają. wtulić się głębiej w poduszki i napadać Łubin pomiędzy walkami Mario Kart. Poniedziałek rano nadejdzie bardzo szybko, więc korzystaj z tych ofert, póki możesz.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty telewizyjne i gadżety

Telewizor OLED Sony A8H

: Sony

Przeczytaj nasze najlepsze telewizory, najlepsze telefony z Androidem i najlepsze laptopy, aby uzyskać więcej informacji.

  • 55-calowy telewizor OLED 4K Sony A8H za 1698 USD (200 USD zniżki): Pisarz WIRED Jess Gray nazywa Sony A8H (8/10, WIRED poleca) „listem miłosnym do kina domowego”. Niezwykle cienka, stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi obejmuje bogaty, żywy wyświetlacz OLED z krystalicznie czystym i realistycznym obrazem.
  • Microsoft Surface Book 3 za 1370 USD (230 USD zniżki): 13-calowy Surface Book 3 to wydajny laptop i tablet dzięki odłączanej konstrukcji 2 w 1. Ten model jest wyposażony w procesor Intel Core i5 z 8 gigabajtami pamięci RAM i 256-gigabajtowym dyskiem SSD.
  • Google Pixel 4A 5G za 446 USD (54 USD zniżki): Zwykle polecamy tańszy Google Pixel 4A, ale jeśli wolisz większy ekran i chcesz ultraszerokiego aparatu, nie wspominając o nieco lepszej wydajności i łączności 5G, to 4A 5G to oszałamiająca wartość w tej ofercie.
  • OnePlus 8 Pro za 699 USD (300 USD zniżki): Seria OnePlus 9 jest tuż za rogiem, ale jeśli nie masz nic przeciwko zakupowi zeszłorocznej technologii po obniżonych cenach, to jest dobry czas na zakup 8 Pro. Ma dobry system trzech aparatów, fantastyczną wydajność, ładny ekran, a nawet ładowanie bezprzewodowe.
  • Samsung Galaxy Buds Live za 135 USD (35 USD zniżki): To solidna oferta na niektóre z najbardziej stylowych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Lubimy Galaxy Buds Live za dobrą żywotność baterii (sześć godzin na jednym ładowaniu), odporną na pot konstrukcję i wygodne dopasowanie.
  • Bezprzewodowa przenośna ładowarka Aukey za 30 USD (10 USD zniżki): Użyj kodu promocyjnego FJO8VLJH i przypnij kupon na stronie, aby zobaczyć zniżkę przy kasie. Jeśli naprawdę chcesz pozbyć się wszystkich kabli, kup akumulator z wbudowanym ładowaniem bezprzewodowym, aby telefon był naładowany. Ta bateria o pojemności 10000 mAh powinna zapewnić około dwóch do trzech pełnych ładowań w przypadku większości telefonów.
  • Wszystkie nasze ulubione urządzenia Roku są obecnie również w sprzedaży.

Oferty aparatów i drukarek

GoPro Hero 9 Czarny

: GoPro

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook