Nowości

21 świetnych ofert słuchawek w ten weekend: redukcja szumów, łączność bezprzewodowa, wkłady do ćwiczeń i nie tylko

Wesołego Halloween! Pomimo uroczystości wyglądają trochę inaczej niż w poprzednich latach, ale zaletą jest to, że jutro nadal możesz kupić bukiet cukierków na wyprzedaży (moja ulubiona część wakacji związanych z cukierkami). Poza tym dzisiejszej nocy jest niebieski księżyc – tak naprawdę nie jest niebieski, ale jest to termin używany na określenie drugiej pełni księżyca w ciągu miesiąca. Jak idealnie na godzinę czarownic.

Cukierki są ważne, ale teraz jest też mnóstwo rabatów na nasze ulubione słuchawki. Jeśli szukasz nowej pary, nadszedł czas, aby ją zdobyć. Podzieliliśmy je na kilka kategorii, na wypadek gdybyś szukał w szczególności modelu bezprzewodowego lub słuchawek.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty bezprzewodowych słuchawek nausznych

: Sony

Kilka z naszych najlepszych modeli bezprzewodowych jest w sprzedaży, ale zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych słuchawkach bezprzewodowych, aby dowiedzieć się więcej o innych opcjach.

  • Sony WH-1000XM4 za 278 USD (72 USD zniżki): Nasze ulubione słuchawki bezprzewodowe w najniższej cenie, w jakiej je widzieliśmy. Te puszki są stosunkowo nowe i spadły do ​​300 USD tylko w Prime Day. To obecnie nasz najlepszy wybór dzięki imponującej jakości dźwięku, technologii redukcji szumów i 30-godzinnej żywotności baterii. Jakość połączeń to również krok naprzód w stosunku do poprzedniego modelu.

  • Sennheiser Momentum 3 Wireless za 350 USD (50 USD zniżki): WIRED’s Parker Hall twierdzi, że te słuchawki przypominają słuchawki studyjne z epoki rock and rolla, a dzięki pluszowym skórzanym nausznikom siedzą wygodnie na głowie przez wiele godzin. Jakość dźwięku jest znakomita, chociaż redukcja szumów nie jest tak silna, jak w powyższym Sony. Możesz również otrzymać tę ofertę od Best Buy.

  • Audio-Technica ATH-M50xBT za 179 USD (20 USD zniżki): Widzieliśmy tę cenę dość konsekwentnie na czarnym modelu od marca. Mimo to są świetne, jeśli produkujesz muzykę, ponieważ są znane z trwałości i zrównoważonego dźwięku. W swojej recenzji starszy redaktor WIRED, Michael Calore, mówi, że ATH-M50xBT są wygodne w noszeniu przez cały dzień. To jest wersja Bluetooth, ale nadal otrzymujesz spiralny kabel studyjny, jeśli chcesz przełączać się między przewodowym i bezprzewodowym. Czarny model kosztuje również 179 dolarów na stronie Audio-Technica.

Oferty na bezprzewodowe słuchawki douszne

: 1 Więcej

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook