Telefony

22 najlepsze wyprzedaże z okazji Święta Pracy (2020): technologie, laptopy, telefony, plener itp

Wyprzedaże w Święto Pracy są zwiastunami świątecznego sezonu zakupowego. W tym roku może być inaczej wiele sposoby, ale atak jesiennych umów rozpoczął się na zawołanie. Poniżej znajdują się najlepsze spadki cen na nasz ulubiony sprzęt.

Mamy również specjalne podsumowania dotyczące sprzętu turystycznego i materacy – to dwie kategorie, w których wyprzedaże z okazji Święta Pracy mogą przyćmić nawet te z Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku.

Wreszcie możemy być stronniczy, ale przez Święto Pracy możesz to osiągnąć jeden pełny rok WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Subskrypcje pomagają również wspierać naszą codzienną pracę. Miłego weekendu!

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne

Samsung Galaxy S20 Plus w kolorze „Cloud Blue”.: Samsung
  • Tablet Samsung Galaxy Tab 6 Lite za 278 USD (72 USD zniżki): To najlepsza cena, jaką widzieliśmy za poręczny mały tablet Samsunga. S Pen jest dołączony. Dla tych, którzy nie chcą iPada, starszy redaktor, Julian Chokkattu, nazwał to „przyzwoitą alternatywą” w swojej dogłębnej recenzji.

  • Samsung Galaxy Buds + Wirefree Earbuds za 130 USD (20 USD zniżki): Może się wydawać, że nie jest to duża zniżka, ale jest to najlepsza cena, jaką widzieliśmy, a zdarzyło się to tylko raz. WIRED poleca te wkładki douszne pomimo braku aktywnej redukcji szumów, a cena obowiązuje dla każdego dostępnego koloru. (W tym ten wspaniały Cloud Blue.)

  • Samsung Galaxy S20 za 850 USD (150 USD zniżki): Ten telefon 2020 jest naprawdę piękny i jest dostępny w kolorach pasujących do wspomnianych wcześniej Buds +. W naszej recenzji stwierdziliśmy, że jest prawie bezbłędny, a jedną z jedynych szkód jest cena. Choć wciąż droga, jest to najlepsza oferta, jaką widzieliśmy od wiosny. Możesz znowu zaoszczędzić, gdy zbliżamy się do świąt, ale jeśli nie chcesz czekać, ta oferta jest warta zachodu.

Zapisz się dzisiaj

  • Apple iPad Mini 64 GB za 350 USD (50 USD zniżki): Najnowsza wersja itty-bitty iPad firmy Apple nie ma wielu nowych funkcji do zaoferowania w porównaniu do swojego poprzednika, ale starsza pisarka Lauren Goode nadal bardzo to lubi. Widzieliśmy już ten spadek cen i prawdopodobnie zobaczymy go ponownie, ale 50 USD to 50 USD.

  • Microsoft Surface Pro 7 za 700 USD (200 USD zniżki): Ta umowa zapewnia 8 GB pamięci RAM za jedyne 100 USD więcej niż możesz wydać, aby uzyskać 4 GB w sklepie takim jak Best Buy. Klawiaturę Type Cover trzeba będzie kupić osobno. Na szczęście to też jest w sprzedaży (90 USD, 40 USD zniżki). To najlepsza powierzchnia 2 w 1.

  • MacBook Pro (16-calowy, model 2019) za 2099 USD (300 USD zniżki): Ten MacBook Pro (9/10, WIRED poleca) to doskonały wybór dla każdego, kto pracuje w domu. Model Core i7 z 16 GB pamięci RAM powinien wystarczyć dla większości ludzi, ale jeśli będziesz go często używać do niesamowicie intensywnych zadań, zaszalej na Core i9.

  • Telefon Google Pixel 4 za 549 USD (250 USD zniżki): Ta oferta istnieje już od jakiegoś czasu, ale podkreślamy ją, ponieważ Pixel 4 jest jednym z absolutnie najlepszych telefonów, które możesz kupić. Właśnie tam z iPhonem. To świetny telefon, który ma wiele funkcji w swojej cenie. Ponieważ model został niedawno wycofany (nadal będzie otrzymywać aktualizacje i wsparcie od Google przez lata), rabat będzie obowiązywał tylko do wyczerpania zapasów w sklepach.

Oferty outdoorowe

Kajak składany: IDEO-Nicolas Zurcher

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook