Różności i nowinki technologia

23 najlepsze oferty na Czarny piątek, jeśli pracujesz w domu (2020)

Zaufaj mi, potrzebujesz ultraszerokiego. Daje dużo więcej miejsca na wielozadaniowość. Mogę mieć arkusz kalkulacyjny po jednej stronie ekranu i kartę Chrome po prawej, aby odnieść się do czegoś innego. Lub dwie karty Chrome obok siebie. Ten od LG ma rozdzielczość 2560 x 1080 pikseli, można go zamontować na VESA, jeśli chcesz go umieścić na uchwycie monitora, i wykorzystuje panel IPS, aby uzyskać ładne kolory i dobre kąty widzenia.

: HP

27-calowy monitor HP 27F HD za 110 USD (140 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Jeśli ultrawide to za dużo, jest to dość duży monitor o nowoczesnym wyglądzie. To panel IPS, więc masz szerszą gamę kolorów na ekranach VA lub TN. Ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, szybki czas reakcji 5 milisekund, a także jeden port VGA i dwa HDMI. Ma pozytywne recenzje w sieci, ale jedną wadą jest to, że nie można go zamontować. Może to nie stanowić problemu, jeśli nie masz nic przeciwko stojaku, który nie zajmuje dużo miejsca na biurku.

: Lenovo

24-calowy monitor HD Lenovo Q24i-10 za 100 USD (90 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Ten monitor 1080p z cienkimi ramkami ma dziwną podstawę, która ma na celu zapewnić uporządkowany wygląd na biurku. Możesz przymocować wychodzące z niego kable do zintegrowanego klipsa do zarządzania kablami na wsporniku z tyłu, aby zachować czysty wygląd. Sam ekran jest odchylany, ale nie ma regulacji wysokości. Jest port HDMI i VGA i obsługuje standard montażu VESA. To nie jest monitor, który można kupić, jeśli potrzebujesz najlepszej dokładności kolorów, ale hej, to 100 USD!

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook