GryTelefony

23 wczesne oferty na Czarny piątek, które będziesz chciał złapać w ten weekend (2020)

Jest technicznie dzień, ale „Czarny piątek” to teraz marketingowy chwyt. Detaliści używają go do hype sprzedaży przez cały rok. Jednak rzeczywisty Czarny piątek przychodzi tylko raz w roku. To już nie jest tylko jednodniowe wydarzenie; teraz jest jedyny raz, aby zwrócić uwagę na całą sprzedaż. Pamiętaj, aby zrobić to online. Nie powinieneś robić niepotrzebnych wycieczek do żadnego sklepu, gdy pandemia Covid-19 się pogarsza. Sprzedawcy detaliczni oferują online oferty, które trwają dłużej niż kiedykolwiek, aby pomóc Ci pozostać w domu i zmniejszyć rozprzestrzenianie się.

Zespół WIRED Gear dzieli się ofertami przez cały rok. Zniżki wymienione poniżej wydają się odpowiadać zbliżającym się ogłoszonym cenom w Czarny piątek lub poniżej. Nie kupuj niczego, czego nie ma na Twojej liście zakupów, ale jeśli coś wpadnie Ci w oko, uważamy, że te propozycje są warte Twojego czasu i pieniędzy.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Jest to również tak tanie, jak WIRED. Ta oferta obejmuje nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają sfinansować pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Wczesne wyprzedaże w Czarny piątek

Większość dużych sklepów oferuje wczesne oferty od teraz do piątku. Poniżej zamieściliśmy linki do ich stron. Pamiętaj, aby sprawdzić ceny i zapoznaj się z naszymi wskazówkami na Czarny piątek, aby uzyskać bardziej pomocne porady.

Akcesoria techniczne

Apple Watch Series 6

: Apple

  • Apple Watch SE za 230 USD (50 USD zniżki): To najlepszy podstawowy zegarek Apple. Jeśli dopiero wchodzisz do ekosystemu zegarków i nie potrzebujesz najbardziej wyszukanych funkcji, które są dostępne w droższej serii 6, to dobra opcja. Porównaj różne modele tutaj.

  • Apple Watch Series 6 za 350 USD (49 USD zniżki): Jeśli wolisz mieć najnowsze i najlepsze narzędzia do śledzenia zdrowia, takie jak monitorowanie tlenu we krwi, wbudowane w zegarek, to jest wersja, której szukasz. Ma również zawsze włączony wyświetlacz. Nie musisz jednak koniecznie aktualizować, jeśli obecnie nosisz serię 4 lub 5.

  • Amazon Kindle za 60 USD (30 USD zniżki): Czytałeś mnóstwo, gdy dni stają się coraz ciemniejsze? Standardowy Kindle firmy Amazon jest w sprzedaży w ten Czarny piątek i jest jednym z naszych ulubionych czytników e-booków. Porównaj różne modele tutaj.

  • Amazon Fire HD 10 za 80 USD (70 USD zniżki): Fire HD 10 to nasz ulubiony tablet Amazon. Ma stosunkowo szybki procesor i przyzwoity ekran 1080p, dzięki czemu świetnie nadaje się do filmów, książek i gier. Porównaj różne modele tutaj.

  • JBL Flip 5 za 70 USD (50 USD zniżki): Zniżka dotyczy prawie każdego dostępnego głośnika. Nie uwzględniliśmy Flip 5 w naszym zestawieniu najlepszych głośników Bluetooth, ale jest to dobry głośnik i ogólnie lubimy produkty JBL.

  • Lenovo Chromebook Duet za 249 USD (50 USD zniżki): To jeden z najlepszych Chromebooków, jakie możesz dostać za tę cenę. Polecamy Duet, ale nie jest on pozbawiony wad (jak brak gniazda słuchawkowego czy obsługi karty SD). Mimo to, uzyskanie dodatkowych 50 dolarów z czegoś, na co zarobisz trochę pracy (lub zadań szkolnych), nadal jest tego warte w tym klimacie.

  • Apple AirPods Pro za 200 USD (49 USD zniżki): AirPods Pro są ostatnio bardzo w sprzedaży. Są świetne dla właścicieli iPhone’ów (lub jeśli używasz również iPada lub MacBooka), ponieważ parują się prawie natychmiast i mogą płynnie przełączać się między urządzeniami Apple. Jakość dźwięku jest doskonała i mają dobrą aktywną redukcję szumów. To pierwsza wersja AirPods z silikonowymi końcówkami dousznymi, dzięki czemu są znacznie wygodniejsze niż model inny niż Pro, a ponadto możesz po prostu włożyć je do bezprzewodowej ładowarki, aby naładować.

  • Beats Powerbeats Pro za 160 USD (90 USD zniżki): Ta wyprzedaż dotyczy tylko konkretnych, mniej pożądanych kolorów (takich jak elektryczna żółć), ale kogo obchodzi, jakiego koloru są twoje uszy podczas ćwiczeń? Powerbeats Pro to jedne z naszych ulubionych słuchawek, które pozwalają się pocić, zwłaszcza w cenie 90 USD ze sprzedaży detalicznej.

Home Deals

Aura Carver Frame

: Aura

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook