Oprogramowanie

24 Najlepsze oferty erotyczne, samoopieka i urody w Cyber ​​Monday (2020)

Istnieje wersja, która wykorzystuje baterie AAA zamiast wewnętrznej baterii wielokrotnego ładowania. Jest również w sprzedaży za 40 USD od Colgate (z WAKACJE code) i 45 USD od Amazon.

Bezdotykowy termometr na czoło za 24 USD (20 USD zniżki)

Amazonka

Ten termometr zwykle kosztuje od 30 do 50 USD. Za pomocą podczerwieni wypluwa odczyt temperatury w zaledwie jedną sekundę, więc nie będziesz musiał przekonywać chorego dzieciaka, aby pozwolił ci trzymać sondę pod językiem. Jeśli masz problem ze znalezieniem termometru w magazynie lub po prostu potrzebujesz kopii zapasowej, może to być dobra opcja.

Inteligentny termometr Kinsa QuickCare za 20 USD (5 USD zniżki)

Amazon (kliknij przycisk kuponu)

Kliknij kupon na stronie, aby skorzystać z tej oferty. Nie podoba nam się, że ten produkt wymaga aplikacji, ale jeśli nie przeszkadza Ci sparowanie go z telefonem i udostępnianie danych dotyczących temperatury, cena jest dobra. Aplikacja umożliwia śledzenie danych w czasie, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy temperatura rośnie czy spada.

Wielopaki do dezynfekcji rąk Olika za 34 USD (8 USD zniżki)

Amazon (kliknij przycisk kuponu)

Jeśli nie chcesz robić własnego środka odkażającego do rąk i masz dość taniego, masowo produkowanego środka odkażającego, który pachnie jak kolejowa wódka, ta oferta może być dla Ciebie. Każda butelka wielokrotnego użytku zawiera około 500 rozpyleń.

Inteligentne etui antykoncepcyjne Emme za 85 USD (14 USD zniżki)

Emme (wprowadź CYBER85 w kasie)

Widzieliśmy dużo lepszą ofertę w Czarny piątek, ale jeśli interesuje Cię inteligentna skrzynka antykoncepcyjna, kilka dolców jest fajne. Uwielbiam używać tego etui. Jest nie tylko ładniejszy od plastikowego rękawa, z którym pochodzi antykoncepcja, ale także delikatnie przypomina o zażywaniu pigułki, abyś o tym nie zapomniał, i możesz rejestrować objawy miesiączki i nastroje. Użyj kodu BF30 przy kasie, aby uzyskać tę zniżkę.

Biustonosz Kinflyte Freedom Posture za 84 USD (36 USD zniżki)

Kinflyte

Ortezy barku mają swoje zalety, ale mogą być nieporęczne i brzydkie. Na niewielką pomoc staniki Kinflyter są wygodniejsze i bardziej schlebia Ci. Wyposażone są w panele kompresyjne oraz przyczepny materiał na ramionach, który pomaga utrzymać prostą sylwetkę. Ponadto wszystkie ubrania Kinflyte są wykonane z przetworzonych poliestrowych dzianin z pokonsumenckich plastikowych butelek.

Coway Airmega 400 za 480 USD

Amazonka

Nie jest to konkretna oferta na Cyberponiedziałek, ale Coway produkuje nasze ulubione oczyszczacze powietrza, które wydają się najtańsze o tej porze roku. 400 kosztuje w tym roku nawet 600 dolarów w górę. Najlepiej nadaje się do dużych pomieszczeń o powierzchni do 1560 stóp kwadratowych, a jego cena to odzwierciedla. Jest intuicyjny w obsłudze dzięki dotykowym elementom sterującym i kolorowym monitorem jakości powietrza, a jego filtry są również łatwe do wymiany.

Mniejszy Coway 200M był również w sprzedaży, ale obecnie jest wyprzedany. (Zwykle to około 120 dolarów od Walmart.) Jeśli nie potrzebujesz tak dużego oczyszczacza jak 400, lepiej poczekać, aż wróci 200M.

Oferty sprzętu kosmetycznego

: Skin Gym

Różdżka wysokiej częstotliwości Skin Gym do wyprysków za 71 USD (24 USD zniżki)

Skin Gym (wpisz CYBERMONDAY25 w kasie)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook