Różności i nowinki technologia

25 lat później Space Jam ma nową stronę internetową – i pierwszy zwiastun kontynuacji

Od 1996 roku spacejam.com jest internetową kapsułą czasu, podobnie jak kilka innych, które wciąż istnieją – w dużej mierze nieskazitelna próbka wczesnej sieci World Wide Web i wszystkich najbardziej zaawansowanych ofert multimedialnych dostępnych w tamtym czasie, takich jak animowane GIF-y i wygaszacze ekranu Windows 95. Ale 25 lat później został ostatecznie wyparty; nowy sequel Space Jam: A New Legacy, z LeBronem Jamesem w roli głównej przejął adres URL, aby zaprezentować pierwszy zwiastun nowego filmu.

Oto jak wygląda dzisiaj spacejam.com:

Ale zanim zbojkotujesz kontynuację, prawdopodobnie powinieneś wiedzieć, że oryginał Kosmiczny mecz strona internetowa jeszcze nie umarła. W rzeczywistości wystarczy jedno kliknięcie na spacejam.com/1996, a nowa strona internetowa pozwala oryginalnemu logo Space Jam (w prawym górnym rogu) cofnąć się w czasie.

Oto nowy zwiastun wersji LeBron James – zawierający zarówno kreskówkową postać LeBrona Jamesa, jak i ulepszoną wersję CGI ekipy Looney Toons. Wygląda na to, że po raz kolejny włamują się do prawdziwego świata!

Czy LeBron przejdzie do Google w poszukiwaniu oryginału Kosmiczny mecz strona internetowa w filmie (a może Daffy lub Bugs zauważą, że nadal tam jest?) Myślę, że to bezpieczny zakład. Pojawi się 16 lipca w kinach i HBO Max jednocześnie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook