Różności i nowinki technologia

25 najlepszych ofert z zimowej wyprzedaży (2021): odzież outdoorowa, plecaki i nie tylko

Teraz jest najlepszy czas kupić sprzęt zimowy. Sezon może dobiegać końca, ale oszczędności są znaczne. Kiedy kilka lat temu zająłem się wspinaczką górską i musiałem zdobyć cały sprzęt, zdarzyło się to podczas corocznych wyprzedaży na koniec zimy i udało mi się uzyskać fantastyczne ceny. Planuj z wyprzedzeniem, a Ty też możesz zaoszczędzić poważne pieniądze.

Zaktualizowano 11 marca 2021 r .: Zimowa wyprzedaż REI dobiegła końca, ale wiele produktów jest nadal przecenionych. Zimowe wyprzedaże Backcountry i Moosejaw wciąż trwają. Mam przekreślony wyprzedane przedmioty, zaktualizowane ceny i dodane pięć nowych ofert.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne sprzętu

Pakiet 18 REI co-op Flash.

: REI

Potrzebujesz więcej pomysłów? Przeczytaj nasze przewodniki dotyczące najlepszych monitorów fitness i najlepszych toreb na laptopa.

  • Pakiet REI Flash 18 za 20 USD (20 USD zniżki): Zabranie dużego, spuchniętego plecaka podczas jednodniowej wędrówki jest niepotrzebnym cierpieniem. Na szybką torbę „wyjdź na zewnątrz” Flash 18 jest jednym z naszych ulubionych, ponieważ jest lekki i tani, ale ma wystarczająco dużo miejsca na kurtkę przeciwdeszczową, lunch, krem ​​do opalania i wodę. To wychodzący Flash 18, który nie jest wykonany z zatwierdzonych przez bluesign, bardziej zrównoważonych materiałów, takich jak właśnie wprowadzony model.
  • Buty wspinaczkowe Black Diamond Momentum za 70 USD (25 USD zniżki): To solidne, nieagresywne buty wspinaczkowe – dobre dla początkujących wspinaczy i tych, którzy niezależnie od poziomu umiejętności, walczą z niektórymi rodzajami gładkich skał zewnętrznych, takich jak płyty granitowe. To jedne z najwygodniejszych butów wspinaczkowych poniżej 100 dolarów, jakie nosiłem. Wersja damska jest w sprzedaży w tej samej cenie.
  • Wielofunkcyjny ręcznik REI Co-Op Lite za 5 USD (5 USD zniżki): Powinieneś mieć kilka ręczników, kiedy się wybierasz z plecakiem. Wraz ze zmianą pogody na Twoim plecaku gromadzą się wilgoć i mgła. Aby nie wsiąkł w materiał i nie obciążył Cię, warto mieć pod ręką mały ręcznik do okresowego wycierania go.
  • Mountain Hardwear Crag Wagon 35 za 142 USD (78 USD zniżki): Jeśli uprawiasz wspinaczkę na świeżym powietrzu, potrzebujesz plecaka wystarczająco dużego, aby wyciągnąć wszystko. Zwykły, mały plecak może działać, jeśli nie masz pełnego sprzętu, ale przyjemniej jest móc przechowywać kask i buty wspinaczkowe w środku, zamiast wieszać je na zewnątrz. To 35-litrowe opakowanie połknie to wszystko, a przedni panel rozpina się, aby załadunek i rozładunek był łatwiejszy niż w przypadku opakowania otwieranego od góry.
  • System grupowy pieców MSR Windburner za 160 USD (40 USD zniżki): MSR produkuje jedne z najlepszych pieców w branży. Windburner działa na kanistrach MSR IsoPro, które zawierają mieszankę 80/20 izobutanu i propanu. W zestawie znajduje się również garnek o pojemności 2,5 litra z zamykaną pokrywą, który umożliwia spakowanie kuchenki, stojaka i kanistra IsoPro (brak w zestawie) do garnka, gdy go nie używasz.
  • Pakiet Black Diamond Camalot C4 nr 1-3 za 198 (22 USD zniżki): Jeśli chcesz rozpocząć wspinaczkę lub chcesz zaktualizować swój stojak, będziesz potrzebować kamer. Seria Camalot C4 firmy BD jest standardem, którego wielu używa do oceny konkurencji, ponieważ istnieje od dawna i jest szeroko stosowana. Nowa generacja jest o 10 procent lżejsza od wychodzących kamer C4.
  • Kijki trekkingowe Black Diamond Alpine Carbon Cork za 135 USD (45 USD zniżki): Uderzyłem i nadużywałem kijki trekkingowe Black Diamond z włókna węglowego o jakieś paskudne skały szlakowe i dobrze się trzymały. Uchwyty z korka są wyściełane i dobrze trzymają spocone dłonie. Nie jestem pewien, czy chciałbym wrócić do uchwytów bez korka. Kijki trekkingowe zapewniają stabilność i zmniejszają obciążenie nóg i kolan.
  • Garmin Forerunner 735XT Run-Bundle za 240 USD (160 USD zniżki): Pisarka WIRED Adrienne So, która testuje między innymi urządzenia do monitorowania kondycji, mówi, że to świetna okazja. Zawiera pas piersiowy HRM-Run, który mierzy tętno. Forerunner 735XL ma GPS, jest wodoodporny do 50 metrów i można go łączyć ze smartfonem z systemem Android lub iOS.
  • Toaks Titanium Składana Spork za 6 USD (3 USD zniżki): Gdyby plecak miał symbol, byłby to tytanowy spork. Toaks to solidny producent naczyń tytanowych. Ten folder waży tylko 0,6 uncji i składa się ładnie i mały w opakowaniu.

Oferty obozów i podróży

: Backcountry

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook