RTVTelefony

25 ofert last minute na prezenty z okazji Dnia Matki (2021, aktualizacja)

Wybieranie idealny prezent na Dzień Matki jest trudny. Jeśli twoja mama jest podobna do mojej, zawsze mówi: „Nie potrzebuję niczego” lub „Po prostu daj mi wizytówkę”. Te dobre intencje sprawiają, że grzebiesz się, błąkasz się po sklepach, debatujesz między dwoma kubkami z kawą oblepionymi równie tandetnymi frazesami i zastanawiasz się, gdzie poszedłeś nie tak.

Niezależnie od tego, czy będziesz świętować bezpiecznie osobiście, czy też w powiększeniu, ta lista jest pełna dobrych propozycji prezentów, które polecają recenzenci WIRED. Jeszcze lepiej, wszystkie są teraz w sprzedaży. Miejmy nadzieję, że zdobycie fajnego prezentu – i zaoszczędzenie trochę gotówki – uchroni cię przed kryzysem egzystencjalnym w Walgreens w niedzielny poranek. (Kocham Cię Mamo!)

Zaktualizowano 8 maja 2021 r .: Dodaliśmy kilka nowych ofert, takich jak: System fitness i Powerbeats Pro. Adrienne So również przyczyniła się do powstania tego przewodnika.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Oto kilka innych naszych ulubionych pomysłów na prezenty na Dzień Matki.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Bardzo Najlepsze oferty dla mamy

Fitbit Charge 4

: Fitbit

Wszystkie te urządzenia znalazły się na szczycie jednej z naszych list Best-Of w zespole WIRED Gear.

  • Fitbit Charge 4 za 100 USD (50 USD zniżki) w Amazon, Cel: To najlepszy tracker fitness. Może być niedrogi, ale to nie powstrzymuje Charge 4 (8/10, WIRED poleca) od pakowania funkcji, które zwykle można znaleźć w znacznie droższych gadżetach. Ta umowa jest dopasowana do najlepszych, jakie widzieliśmy.
  • Apple Watch Series 6 za 330 USD (70 USD zniżki) w Amazon, Cel: To najlepszy tracker fitness dla właścicieli iPhone’ów. Wydana w 2020 roku seria 6 ma wiele pomocnych funkcji, takich jak automatyczne wykrywanie upadków, monitorowanie tlenu we krwi i śledzenie treningu. Oto nasza pełna recenzja.
  • 1 Więcej bezprzewodowych słuchawek ColorBuds za 80 USD (20 USD zniżki): Ta umowa obowiązuje od kilku tygodni, ale nadal jest dobra. Przytnij kupon na stronie, aby zaoszczędzić kolejne 10 USD. 1More Stylish (8/10, WIRED poleca) to najlepsze słuchawki bezprzewodowe, które zapewniają dobrą równowagę między przystępną ceną, atrakcyjnością i świetnym brzmieniem! Do wyboru jest również kilka opcji kolorystycznych.
  • Google Nest Mini za 30 USD (20 USD zniżki): O ile mama nie potrzebuje wszystkich dzwonków i gwizdków, to najlepszy głośnik Asystenta Google (i jeden z naszych ulubionych inteligentnych głośników). Jest dostępny w kilku kolorach i zajmuje bardzo mało miejsca. Nasza pełna recenzja zawiera więcej szczegółów.
  • Cyfrowa ramka na zdjęcia Aura za 169 USD (30 USD zniżki) w Amazon, Cel: To nasza ulubiona cyfrowa ramka na zdjęcia. Recenzent WIRED, Medea Giordano, jest wielką fanką ramek cyfrowych, a Aura Carver niedawno znalazła się na szczycie jej listy. Są one szczególnie dobre dla rodzin na długich dystansach. Oprawki Aura są również w sprzedaży w Moment, jeśli wolisz wybrać inny styl.
  • Elektryczna szczoteczka do zębów Colgate Hum za 75 USD (10 USD zniżki) w Amazon, Cel: Na Amazon, doWyświetl kupon na stronie, aby zapisać. To jedna z najniższych cen, jakie śledziliśmy dla Colgate Hum. To najlepsza inteligentna szczoteczka do zębów. Inteligentne śledzenie to nasza ulubiona funkcja, ale ładny design nie boli. Sprawdź naszą pełną recenzję tutaj.
  • Roborock S4 Max Robot Vacuum za 310 USD (120 USD zniżki): Przytnij kupon na stronie, aby zapisać. To najlepszy robot odkurzający. Choć tańszy niż wiele innych robotów Robovac, S4 Max ma świetne funkcje nawigacyjne i bardzo długą żywotność baterii między ładowaniami. W sprzedaży jest też nowszy, droższy Roborock S5 Max.

Więcej wspaniałych ofert last minute

Kindle Paperwhite

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook