Różności i nowinki technologia

26 promocji na telefony i tablety w Czarny piątek, które kochamy (2020)

Ten telefon ma dobrą wydajność, dwudniową żywotność baterii i duży, bezramkowy ekran OLED o przekątnej 6,7 cala. Nie podobał mi się wodospad Edge’a, w którym ekran przecieka na brzegi, ponieważ łatwo jest przypadkowo nacisnąć ekran podczas trzymania telefonu, ale z pewnością wygląda fajnie. Poza tym jest to panel 90 Hz, więc zawartość wygląda cudownie płynnie (co jest rzadkością w tej cenie). Kamery są dobre, chociaż słabo wyglądają w słabym świetle – i jest tam gniazdo słuchawkowe! Szkoda tylko, że nie ma bezprzewodowego ładowania ani wodoodporności, ale łatwo to zignorować za 400 USD.

Moto G Stylus

: Motorola

Moto G Stylus za 200 USD (100 USD zniżki)

Amazon, Best Buy, B&H

Stylus Moto G nie był dobrej jakości, kiedy został uruchomiony, ale jest doskonały w tej niższej cenie. Jego wydajność i ekran są zadowalające, bateria wystarcza na dwa dni, a oprogramowanie jest uporządkowane. Aparaty nie są świetne w słabym świetle i prawdopodobnie nie użyjesz dołączonego rysika, ponieważ technologia odrzucania dłoni firmy Motorola jest słaba. Ponadto w tym telefonie nie ma NFC, więc nie możesz korzystać z systemów płatności zbliżeniowych, takich jak Google Pay.

Jeśli chcesz wydać jeszcze mniej, Moto G Power za 180 USD (70 USD zniżki) to podobny telefon z mniejszym aparatem, ale bateria wystarcza na trzy pełne dni. Jest też Moto G Fast za 150 USD (50 USD zniżki), która oferuje dużo telefonów za bardzo, bardzo mało. Kolejny dobry tani telefon, który właśnie testuję? Nokia 5.3, która otrzymuje dwa lata aktualizacji Androida i trzy lata aktualizacji zabezpieczeń (znacznie więcej niż to, co dostajesz z Motorolą). Zniżka do 167 USD (33 USD zniżki).

TCL 10 Pro

: TCL

TCL 10 Pro za 315 USD (135 USD zniżki)

Amazon (przypnij kupon), Best Buy, B&H

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook