Nowości

27 najlepszych ofert słuchawek i głośników w Cyberponiedziałek (2020): Beats, Sonos, Sony

Beats Solo Pro to świetne słuchawki w nowej niższej cenie, z doskonałą metaliczną jakością wykonania i całkiem niezłym tłumieniem szumów, nie wspominając o fajnej, składanej konstrukcji, która ułatwia wrzucenie ich do plecaka lub torebki.

1 Więcej wkładek Colorbuds

: 1 Więcej

★ Najlepsze wkładki douszne – 1 więcej wkładek ColorBud za 80 USD (20 USD zniżki)

Amazon, 1 Więcej

Są to zarówno najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne, jak i najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne za 100 USD lub mniej – zdecydowanie je polecamy, zwłaszcza jeśli masz ograniczony budżet. Zobaczysz ofertę na Amazon tylko, jeśli jesteś subskrybentem Prime.

Słuchawki JBL Live 650BTNC za 100 USD (100 USD zniżki)

Amazon, JBL, Walmart, Best Buy

Odtwarzacz JBL Live 650BT brzmi świetnie. Do października wahały się od 150 do 200 dolarów. Teraz, gdy spadły do ​​100 dolarów, są kradzieżą. Uwielbiam to, że mają 30-godzinną żywotność baterii, wygodny pałąk z tkaniny i wygodne nauszniki ze sztucznej skóry. Nawet wyciszanie hałasu jest przyzwoite – więcej niż wystarczające, aby wyciszyć dzieci lub hałaśliwych współlokatorów podczas tygodnia kwarantanny.

V-Moda Crossfade 2 Wireless za 200 USD (80 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Crossfade 2 Wireless to doskonała para słuchawek nausznych, które są również dość odporne na życie. Mają wymienne skorupy na zewnątrz i solidny metalowy pałąk, który zapewnia pewny chwyt, nawet na małych głowach. Podoba mi się również to, że twardy futerał ma wbudowany karabińczyk, co oznacza, że ​​nie zajmują cennego miejsca w plecaku podczas poruszania się.

Słuchawki douszne Bose Sport za 159 USD (20 USD zniżki)

Amazon, Target, Walmart, Najlepsza oferta

Te nowe sportowe wkładki douszne firmy Bose to jedne z naszych ulubionych słuchawek roku 2020, z lepkimi końcówkami i wygodnymi silikonowymi wkładkami dousznymi do długich treningów. Mają też całkiem niezłe mikrofony do rozmów przed lub po treningu.

Słuchawki treningowe Jaybird Vista za 99 USD (80 USD zniżki)

Amazon, Huckberry, Target

Te pąki treningowe mają obudowaną konstrukcję EarthProof, która zamyka pąki w małej plastikowej bańce. W przeciwieństwie do większości pąków możesz wrzucić je do wody w pełnym zanurzeniu, a przeżyją. Brzmią całkiem nieźle i mają też długą żywotność baterii. Jeśli wolisz przewodowe słuchawki do biegania, możesz też kupić Tarahs.

System redukcji szumów Bose 700

: Bose

Bose Noise Cancelling 700 za 339 USD (40 USD zniżki)

Amazon, Target, Walmart, Best Buy

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook