Gry

28 stycznia to ostatni dzień, w którym można zdobyć korzyści z przedsprzedaży Samsunga Galaxy S21

To nie jest nowa informacja, ale raczej PSA, że masz jeszcze tylko jeden dzień na zamówienie w przedsprzedaży Galaxy S21, co zapewni ci kilka korzyści, których inaczej byś nie dostał. Każdy główny operator w USA i większość sprzedawców detalicznych przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na S21, S21 Plus i wysokiej klasy S21 Ultra do czwartku 28 stycznia. Bez względu na to, gdzie go kupisz, otrzymasz do 200 USD kredytu Samsung na zakup kilku akcesoriów na jego stronie, a także bezpłatny Samsung SmartTag, który pomoże Ci śledzić swoje rzeczy.

Jeśli chcesz zagłębić się w oferty przedsprzedażowe, przeczytaj mój post Taylor Lyles, który zawiera wszystko, co musisz wiedzieć.

: 2K Games

Posiadacze Nintendo Switch, którzy nie mieli okazji zagrać w tę wspaniałą BioShock trylogia może to zrobić za naprawdę rozsądną cenę od kilku sprzedawców. Zwykle 50 $ za BioShock, jego sequel BioShock 2i finał serialu BioShock Infinite, to tylko 20 dolarów za wersję fizyczną. Warto w to zagrać, zwłaszcza że możesz zabrać ją w podróż.

BioShock: The Collection

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

BioShock: The Collection to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy Nintendo Switch. Zawiera wszystkie trzy BioShock tytuły i po raz pierwszy możesz grać w te klasyczne gry FPS w podróży.

Nerf Rival Artemis XVII-3000.
: Hasbro

To nie jest technika, ale The VergeSean Hollister (znawca Nerfów) uważa, że ​​Nerf Rival Artemis XVII-3000 to doskonały miotacz, więc ta transakcja w Walmart wpadła mu do głowy. Pierwotnie wyceniony na 70 USD, teraz to tylko 30 USD na stronie Walmart. Zawiera 30 nabojów, więc prawdopodobnie będziesz musiał kupić więcej, jeśli chcesz ćwiczyć przez dłuższy czas.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook