Różności i nowinki technologia

29 najlepszych ofert prezydenckich (2021): materace, telefony i nie tylko

Jak stabilny bicie bębna, idą święta zakupowe w środku pandemii. W szczególności w ten weekend kilka starli się ze sobą – są oferty na Walentynki i Dzień Prezydenta, a także kilka zimowych rabatów na wyprzedaże, gdy sezon się kończy. Przeanalizowaliśmy dziesiątki sklepów i podsumowaliśmy poniżej najlepsze oferty z okazji Dnia Prezydenta.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi wieloma innymi przewodnikami po zakupach, takimi jak najlepsze elektryczne szczoteczki do zębów i najlepsze warstwy bazowe.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty materacy, domu i zdrowia

Materac Helix Midnight Luxe

: Helix

Ten weekend to jeden z najlepszych momentów na zakup materaca. Aby uzyskać zalecenia przez cały rok, przeczytaj nasze przewodniki dotyczące najlepszych materacy i najlepszych robotów odkurzających.

 • Wyprzedaż Helix Sleep Presidents ‘Day: Zaoszczędź do 200 $ na naszym ulubionym łóżku w pudełku. Kody kuponów są różne, ale podczas płatności zobaczysz ofertę dotyczącą wybranego produktu. Otrzymasz również dwie bezpłatne poduszki Dream Pillows z dowolnym kodem kuponu, którego używasz.
 • Wyprzedaż z okazji dnia prezydentów firmy Allswell: Użyj kodu kuponu PREZ21 aby uzyskać 15% zniżki na materace i 20% na inne produkty. Allswell trafiło również do naszego przewodnika po najlepszych materacach (dwukrotnie).
 • Purpurowa wyprzedaż z okazji dnia prezydentów: Fioletowe materace znalazły się w naszym podsumowaniu Najlepsze materace jako wyróżnienie honorowe. Na Dzień Prezydenta możesz zaoszczędzić do 350 $ w zależności od wybranego pakietu.
 • Wyprzedaż nektaru na dzień prezydentów: Materace Nectar, które lubimy, nie są przecenione. (Materac piankowy z pamięcią typu queen-size, z którym się połączyliśmy, kosztuje prawie zawsze 799 USD). Jednak w zależności od wybranego rozmiaru możesz otrzymać od 200 do 300 USD w akcesoriach, takich jak poduszki lub ochraniacze na materace dołączone do zakupu.
 • Wyprzedaż z okazji Dnia Prezesa Tuft and Needle: Te materace są dobre do odciążania. Materace są tańsze o 15%, a resztę można uzyskać o 10%.
 • Wyprzedaż z okazji dnia prezydentów brzozy: Helix jest firmą macierzystą Birch, więc ma sens, że umowy są podobne. 200 $ zniżki i dwie poduszki gratis. Brzoza to dobry materac organiczny.
 • Cyfrowa ramka Aura Carver za 169 USD (30 USD zniżki): Pisarka WIRED, Medea Giordano, uwielbia cyfrowe ramki Aury. Są drogie, ale robią świetne prezenty, zwłaszcza gdy wszyscy dystansujemy się od siebie. Carver to najbardziej elegancka rama, ale Mason i Tracz są również obniżone o 180 $ (20 $ zniżki) i 259 $ (40 $ zniżki).
 • Roborock S4 Max Robot Vacuum za 329 USD (100 USD zniżki po przycięciu kuponu): Roborock S4 Max to najlepszy robot próżniowy dla większości ludzi. Z łatwością pokona większość przeszkód, a długi czas pracy baterii oznacza, że ​​prawdopodobnie wyczyści wszystkie podłogi podczas jednej sesji.
 • Wibrator prostaty Lelo Hugo za 175 USD (44 USD zniżki): Polecamy ten wibrator w naszym podsumowaniu dotyczącym seksu. Posiada funkcję wykrywania ruchu, która sprawia, że ​​fajnie jest używać go w partnerstwie lub solo.
 • Wyprzedaż ColourPop z okazji dnia prezydenta: zniżka do 75 procent: Uwielbiamy niedrogi makijaż ColourPop Cosmetics, ale sprzedaż w całym serwisie, taka jak ta, sprawia, że ​​towary są jeszcze tańsze.
 • Wyprzedaż Allform Presidents ‘Day: 20% zniżki: Użyj kodu kuponu PRESDAY20 zapisać. Allform tworzy jedne z najlepszych kanap, jakie można kupić online. Sofy są łatwe w montażu, wygodne, a materiał dobrze trzyma.
 • Wyprzedaż z okazji dnia prezydentów nory: Użyj kodu POTUS zapisać. Rabaty różnią się w zależności od tego, co zamówisz i ile wydajesz, ale nie widzimy zbyt często sprzedaży u tego sprzedawcy. Burrow to także jedna z naszych ulubionych kanap.

Promocje na sprzęt turystyczny i odzież

Plecak Moment MTW

: Chwila

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook