FotoGryTelefony

29 wczesnych ofert na Czarny piątek, które chcesz teraz złapać (2020)

Jest technicznie dzień, ale „Czarny piątek” to teraz marketingowy chwyt. Detaliści używają go do hype sprzedaży przez cały rok. Jednak rzeczywisty Czarny piątek przychodzi tylko raz w roku. To już nie jest tylko jednodniowe wydarzenie; teraz jest jedyny raz, aby zwrócić uwagę na całą sprzedaż. Pamiętaj, aby zrobić to online. Nie powinieneś robić niepotrzebnych wycieczek do żadnego sklepu, gdy pandemia Covid-19 się pogarsza. Sprzedawcy detaliczni oferują oferty online, które trwają dłużej niż kiedykolwiek, aby pomóc Ci pozostać w domu i zmniejszyć rozprzestrzenianie się.

Zespół WIRED Gear dzieli się ofertami przez cały rok. Zniżki wymienione poniżej wydają się odpowiadać zbliżającym się ogłoszonym cenom w Czarny piątek lub poniżej. Nie kupuj niczego, czego nie ma na Twojej liście zakupów, ale jeśli coś wpadnie Ci w oko, uważamy, że te propozycje są warte Twojego czasu i pieniędzy.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Zaktualizowano 24 listopada: poprawiliśmy ceny, dodaliśmy kilka dodatkowych ofert i usunęliśmy tę, która nie jest już dostępna.

Pokrycie WIRED przed czarnym piątkiem

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Akcesoria techniczne

Apple Watch Series 6

: Apple

  • Apple Watch Series 6 – czerwony – za 330 USD (69 USD zniżki): Jeśli chcesz, aby Twój zegarek zawierał najnowsze i najlepsze narzędzia do śledzenia zdrowia, takie jak monitorowanie tlenu we krwi, to jest wersja, której szukasz. Ma również zawsze włączony wyświetlacz. Nie musisz jednak ulepszać, jeśli obecnie nosisz serię 4 lub 5.

  • Apple Watch SE za 259 USD (20 USD zniżki): To najlepszy podstawowy zegarek Apple. To dobra opcja, jeśli dopiero wchodzisz do ekosystemu zegarków i nie potrzebujesz najbardziej wyszukanych funkcji, które są dostępne w droższej serii 6. Porównaj różne modele tutaj.

  • Samsung Galaxy Watch 3 za 339 USD (60 USD zniżki): To smartwatch do kupienia, jeśli masz telefon z Androidem. Pasuje do Apple Watch w wielu aspektach, takich jak monitorowanie tlenu we krwi i elektrokardiogram, ale jest okrągły! Wygląda jak tradycyjny zegarek, jeśli jest to estetyka, do której dążysz.

  • Google Pixel 5 za 649 USD (50 USD zniżki): Pixel 5 to obecnie nasz najlepiej oceniany telefon z Androidem pod względem jakości aparatu. Tryb Night Sight firmy Google oświetla nocne ujęcia za pomocą obliczeniowej magii, a teraz działa również na zdjęciach w trybie portretowym. Jest też ultraszeroki aparat, który pomoże Ci zmienić ujęcie. Zawiera wszystko, czego chcesz – wodoodporność, ładowanie bezprzewodowe, dobrą żywotność baterii i ekran OLED 90 Hz – w kompaktowej aluminiowej obudowie.

  • Samsung Galaxy S20 Fan Edition za 550 USD (150 USD zniżki): To drugie miejsce w naszym przewodniku po najlepszych telefonach z Androidem. Dzięki tej umowie otrzymujesz wszystkie najlepsze funkcje Galaxy S20 Samsung, który zadebiutował na początku tego roku za prawie połowę ceny. Obejmuje to flagowy i szybki procesor Snapdragon 865, świetny system potrójnej kamery i ekran OLED 120 Hz. To doskonała wartość.

  • Amazon Kindle za 60 USD (30 USD zniżki): Czy czytałeś więcej, gdy dni stają się coraz ciemniejsze? Standardowy Kindle firmy Amazon jest w sprzedaży w ten Czarny piątek i jest to nasz ulubiony czytnik ebooków. Porównaj różne modele tutaj.

  • Amazon Fire HD 10 za 80 USD (70 USD zniżki): Fire HD 10 to nasz ulubiony tablet Amazon. Ma stosunkowo szybki procesor i przyzwoity ekran 1080p, dzięki czemu świetnie nadaje się do filmów, książek i gier. Porównaj różne modele tutaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook