Gry

31 najlepszych ofert gier wideo w Czarny piątek (2020): Switch, PlayStation, Xbox

Na długo przed Black W piątek w Internecie kręciło się mnóstwo ofert na gry, jak kurz wzniesiony po wydaniu dwóch nowych konsol: PlayStation 5 i Xbox Series X. Teraz, gdy pojawiły się najnowsze wersje, gry poprzedniej generacji mają rabaty na całym świecie miejsce. Nadchodzi okres świąteczny, ale Covid-19 wciąż szaleje w całym kraju i większość z nas nie widzi rodziny. Gry wideo to doskonały sposób na komunikowanie się z bliskimi na bezpieczną odległość. Mamy nadzieję, że nasze ulubione gry wideo i akcesoria w Czarny piątek pomogą w tych trudnych czasach.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub nie są już w cenie transakcyjnej w momencie publikacji. Rabaty czasami wracają, więc sprawdź sam. Będziemy aktualizować ten przewodnik przez cały weekend.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Zaktualizowano 28 listopada: sprawdziliśmy wszystkie linki i ceny, dodano The Legend of Zelda: Link’s Awakening i zamieniłem przenośną ładowarkę w sekcji Oferty Nintendo Switch.

Pokrycie WIRED w Czarny piątek

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty na Nintendo Switch

: Nintendo

Domowa i mobilna konsola Nintendo była popularnym małym facetem od czasu jej premiery w 2017 roku iz czasem stawała się coraz lepsza. Dzięki solidnej bibliotece gier AAA i niezależnych do wyboru, Switch jest moim ulubionym towarzyszem na kanapie w te zimowe miesiące. Zobacz nasze najlepsze akcesoria do przełączników i najlepsze przewodniki po grach na przełączniki, aby uzyskać więcej typów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook