Różności i nowinki technologia

31 promocji na telefony i tablety w Czarny piątek, które kochamy (2020)

Chcesz mieć rysik do telefonu? Samsung robi najlepszy (prawie jedyny). Ogromny Note 20 Ultra (8/10, WIRED poleca) ma rozległy ekran o przekątnej 6,9 cala, a rysik S Pen jest schowany, abyś mógł go wyciągnąć w celu pisania lub oznaczania dokumentów. Jest to jeden z najpotężniejszych telefonów z Androidem z procesorem Snapdragon 865+ i zapewnia świetną żywotność baterii, 5G, doskonałe kamery i wszystkie dzwonki i gwizdki, których chcesz. Jeśli kupisz go bezpośrednio od Samsunga, możesz uzyskać dodatkową porcję z telefonu, jeśli wymienisz kwalifikujące się urządzenie.

Galaxy A71 5G

: Samsung

Google Pixel 4A za 300 USD (50 USD zniżki)

Best Buy (wymaga aktywacji), Amazon (odblokowany 350 USD, ale nadal dobra oferta)

Pixel 4A to dobra okazja, jeśli chcesz mieć solidny telefon, nie przejmuj się (jeszcze) kompatybilnością z siecią 5G i nie potrzebujesz wyższej specyfikacji Pixel 5. Krótko mówiąc, tak naprawdę to cały telefon potrzebaI właśnie dlatego znakomity recenzent smartfonów WIRED, Julian Chokkattu, przyznał w swojej recenzji upragnioną ocenę 9/10. Podobnie jak w przypadku umowy na Pixel 5, musisz aktywować telefon w momencie zakupu w Verizon, AT&T lub Sprint, a Sprint da ci również łącznie 150 USD zniżki, jeśli otworzysz nową linię.

Samsung Galaxy A71 5G za 500 USD (100 USD zniżki)

Amazon, Best Buy (450 USD, wymaga aktywacji), Samsung

Są lepsze telefony, nawet w tej obniżonej cenie (jak Google Pixel 4A 5G), ale jeśli chcesz pozostać przy Samsungu, A71 5G jest solidny. Działa dobrze, zapewnia więcej niż jeden dzień pracy na baterii i ma dodatkowe zalety, takie jak rozszerzalna pamięć masowa i gniazdo słuchawkowe. Nie ma jednak najjaśniejszego ekranu, aparaty nie są niesamowite, nie ma wodoodporności ani ładowania bezprzewodowego.

OnePlus 8

: OnePlus

OnePlus8–12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci – za 570 USD (130 USD zniżki)

B&H, OnePlus (599 USD)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook