GryTelefony

32-calowy inteligentny monitor Samsunga zgodny z AirPlay 2 kosztuje 50 USD

Jeśli nie masz pewności, czy telewizor lub monitor komputerowy będzie lepiej odpowiadał Twoim potrzebom, dlaczego nie uzyskać wyświetlacza, który jest trochę z obu? 32-calowy monitor Smart Monitor M5 1080p firmy Samsung wygląda jak monitor z małymi ramkami i podstawą, ale ma dostęp do aplikacji do strumieniowego przesyłania telewizji, w tym Netflix, YouTube, Apple TV i innych, bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Powodem, dla którego udostępniam dzisiaj te informacje, jest to, że w Amazon kosztuje 50 USD, do 230 USD (via 9to5Toys).

Możesz znaleźć większy telewizor 4K w tej cenie, ale M5 ma w rękawie kilka innych funkcji, które mogą Ci się spodobać. Można go zamontować na ścianie lub ramieniu monitora, pilot obsługuje Asystenta Google i Alexę, a nawet jest kompatybilny z AirPlay 2. Ten model ma dwa porty HDMI, dwa porty USB-A 2.0 i wbudowane głośniki. Więcej na ten temat przeczytasz w naszej poprzedniej relacji.

Monitor Samsung M5 (32-calowy)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Smart Monitor M5 firmy Samsung ma ekran 1080p i możliwość natywnego dostępu do usług przesyłania strumieniowego telewizji i filmów, takich jak YouTube, Netflix i Apple TV. Obsługuje również AirPlay 2.

Bezprzewodowa mysz do gier Razer Viper Ultimate, która zawiera stację ładującą z wypełnieniem RGB, wraca do najniższej ceny w Amazon i Best Buy. Normalnie 150 dolarów to 100 dolarów. Ten model jest godny rozważenia, jeśli szukasz wygodnej myszy do gier, która nie jest zbyt duża i która ma prawdziwie oburęczną konstrukcję. Obie strony Viper Ultimate mają przyciski kciuka, dzięki czemu są odpowiednie dla graczy leworęcznych lub praworęcznych. Amazon oferuje obecnie modele w kolorze czarnym, białym i różowym w tej cenie.

Razer Viper Ultimate

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Prawdziwa oburęczna bezprzewodowa mysz do gier Razer, Viper Ultimate, zawiera stację ładującą. Ten model ma czujnik optyczny 20000 DPI, a Razer twierdzi, że ma 70-godzinną żywotność baterii.

Pakiet Wi-Fi Eero 6 mesh firmy Amazon, który zawiera jeden router Eero 6 i przedłużacz, kosztuje 40 USD. Zwykle 199 USD kosztuje 159 USD, aby znacznie zwiększyć zasięg sygnału w domu. Router ma dwa porty Ethernet, dzięki czemu można go podłączyć do modemu, a także do jednego innego urządzenia lub przełącznika, ale przedłużacz nie ma portów innych niż port USB-C, który go zasila.

Router Wi-Fi Mesh Eero 6 + przedłużacz

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Router Wi-Fi mesh Eero 6 działa na protokole Wi-Fi 6, a ten pakiet zawiera przedłużacz, który twierdzi, że obejmuje zasięg do 3000 stóp kwadratowych z prędkością Wi-Fi do 500 Mb / s.

Horizon Zero Dawn

Gracze, którzy mają PS4 lub PS5 i są połączeni z Internetem, mogą zdobyć bezpłatną kopię Horizon Zero Dawn: Complete Edition. Sony w ciągu ostatnich kilku miesięcy rozdawało niektóre gry z powodu pandemii i prawdopodobnie będzie konkurować z Xbox Game Pass Microsoftu, który ostatnio dodał wiele nowych gier dla swoich subskrybentów. Tak czy inaczej, nie potrzebujesz członkostwa PS Plus, aby go pobrać, więc zrób to przed 14 maja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook