Różności i nowinki technologia

32 najlepsze oferty fitness w Cyberponiedziałek (2020): Monitory fitness, sprzęt outdoorowy itp

Piece Solo są bardziej wydajnymi palnikami na drewno niż tradycyjne ogniska, wydzielając mniej dymu i pozostawiając mniej popiołu. Sprawdziliśmy ostatnio podobną wersję, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, ale Bonfire jest znacznie bardziej przenośny. Po prostu wrzuć go do ciężarówki i zabierz tam, gdzie planujesz rozbić obóz na noc.

Jeszcze mniejsza i lżejsza wersja, Solo Stove Lite, jest dostępna za 70 USD (20 USD zniżki). Świetnie nadaje się do gotowania obiadu lub po prostu wrzącej wody. Firma prowadzi ofertę BOGO na Lite, więc jeśli kupisz jedną, możesz za darmo podarować drugą partnerowi. Piece takie jak większy Titan i większe nadal Campfire są również w sprzedaży i mają tę samą bezpłatną ofertę BOGO.

Solo Stove Grill Ultimate Bundle za 550 USD (225 USD zniżki)

Kuchenka Solo

Jeśli mniej zależy Ci na szybkim przemieszczaniu się po terenie i po prostu chcesz pojechać na kemping samochodowy, zasilany węglem drzewnym Ultimate Grill jest wystarczająco duży, aby gotować dla wszystkich. Zestaw Ultimate zawiera dwa stojaki o różnej wysokości, pokrywę grilla, narzędzia do grillowania, brykiety startowe (do rozpalania ognia), brykiety z węgla drzewnego i futerał.

Śpiwór Marmot Ultra Elite 20 za 148 USD (75 USD zniżki)

Backcountry, Moosejaw (159 USD)

To mój ulubiony śpiwór syntetyczny i polecam syntetyczną ocieplinę na puch gęsi na temperatury oscylujące wokół punktu zamarzania. Jeśli trochę się nagrzeje i śnieg topnieje, syntetyki wysychają szybciej niż puch gęsi, więc kolejna noc nie zacznie się od wspinania się do wilgotnego worka.

Figi ExOfficio Give-N-Go za 14 USD (6 USD zniżki)

Mężczyźni: Backcountry, Moosejaw

Kobiety: Backcountry, Moosejaw

Spocona bielizna to niezawodny sposób na przeciągnięcie wędrówki od przyjemnej ucieczki do wysysającej duszę harówki. Wilgotne szmatki mogą ocierać skórę, a gdy na zewnątrz jest zimno, pot się wychładza. Zamień swoje codzienne bawełniane majtki na parę szybkoschnących, odprowadzających pot syntetyków.

REI Co-Op Flash 22 Print Pack za 35 USD (20 USD zniżki)

REI

Flash 22 to klasyczny bezramkowy plecak na dzień, który eliminuje dzwonki i gwizdki droższych plecaków dziennych, aby utrzymać niską wagę. Wolę Flash 22, 22-litrowe opakowanie, od Flash 18, ponieważ ma dwie elastyczne kieszenie na butelki z wodą na zewnątrz. W tej samej cenie jest również w sprzedaży zwykły kolorowy Flash 22.

Kurtka Patagonia Nano Puff za 139 USD (60 USD zniżki)

Kobiety: Backcountry

Mężczyźni: Backcountry, artykuły sportowe Dick’s

Rzadko będziesz wędrować w bufiastej kurtce – są po prostu zbyt ciepłe. Są one najlepsze, gdy przestajesz jeść posiłek lub wychodzisz z namiotu w nocy, aby zacisnąć odciągi. Nano Puff to lekka, kompaktowa kurtka z syntetyczną izolacją, która jest wystarczająco ciepła, by wytrzymać mrozy.

Buty Sorel Caribou za 120 USD (40 USD zniżki)

Kobiety: REI, Backcountry (127 USD)

Mężczyźni: REI, Backcountry (127 USD)

To naprawdę ciepłe buty do pokonywania śniegu. Nie wybrałbym ich zamiast specjalnie zaprojektowanych butów z plecakiem na długą, kilkudniową wędrówkę, ale na parę ciepłych, wodoodpornych butów, które mogą pełnić ogólne obowiązki podczas kempingu samochodowego, jednodniowych wędrówek i brodzenia przez zaśnieżone miasto, te Sorele to świetny wybór.

Oferty sprzętu wspinaczkowego

: Backcountry

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook