Gry

33 najlepsze wyprzedaże po świętach (2020): Amazon, Walmart i nie tylko

Biorąc pod uwagę, że mamy wszystko przebywał w domu i zdystansował się, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tym okresie świątecznym dostałeś cyfrowy prezent lub wirtualną kartę upominkową. Najlepszym sposobem na wydanie kart podarunkowych (lub odebranie prezentu w ostatniej chwili) jest zapewnienie dobrego rabatu, dlatego zebraliśmy jedne z najlepszych ofert poświątecznych na produkty, które testowaliśmy i takie jak w tym roku .

A jeśli zbyt mały sweter lub niezgrabne słuchawki pod drzewem nie stanowiły Twojej fajnej listy, oto jak wszystko zwrócić.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz).

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty na świeżym powietrzu i fitness

: Samsung

Styczeń obfituje w promocje na sprzęt fitness i outdoor dzięki nowo odkrytej determinacji ludzi z postanowieniami noworocznymi. Jeśli gadżet lub gadżet związany ze zdrowiem, którego szukasz, nie jest jeszcze w sprzedaży, prawdopodobnie wkrótce będzie.

  • Wyprzedaż REI na koniec roku: do 50 procent zniżki: Prawie każda kategoria sprzętu outdoorowego sprzedawanego przez REI jest przeceniona. Tego rodzaju duże, szerokie rabaty nie są szczególnie rzadkie w przypadku REI, ale to najlepszy czas, aby sprawdzić, czy jakakolwiek marka, którą kochasz, ma dobre oferty. Na przykład wszyscy członkowie zespołu Gear przysięgają na skarpetki DarnTough, a niektóre modele Hiker są przecenione. Są wyjątkowo ciepłe i świetne na chłodne dni (i objęte dożywotnią gwarancją).

  • Samsung Galaxy Watch 3 za 339 USD (61 USD zniżki): Jeśli szukasz alternatywy dla Apple Watch, to jest to. Ma możliwości pomiaru nasycenia krwi tlenem, elektrokardiogram i możesz wykonywać wszystkie zwykłe funkcje smartwatcha, takie jak śledzenie kroków i reagowanie na powiadomienia w telefonie. Będzie działać na iPhone’ach, ale z ograniczoną funkcjonalnością. Jeśli nie chcesz wydawać tak dużo, Galaxy Watch Active 2 jest również dobrą opcją z podobnym zestawem funkcji za 200 USD (70 USD zniżki).

  • Fossil Gen 5E dla mężczyzn za 139 USD (110 USD zniżki) i Kobiety za 139 USD (110 USD zniżki): To najlepsza oferta, jaką widzieliśmy w przypadku tych stosunkowo nowych zegarków, lepsza nawet niż wyprzedaż Fossil w Czarny piątek. W tej cenie są świetnymi opcjami do sprawdzania powiadomień i podstawowego śledzenia kondycji, ale bateria wystarcza tylko na jeden dzień i nie są super szybkie.

  • Garmin Fenix ​​5 Plus Sapphire Edition za 350 USD (400 USD zniżki): To nie jest najnowszy Garmin, ale jeśli jesteś sportowcem multisport i szukasz wytrzymałego zegarka fitness, jest to świetna opcja w sprzedaży. Oferuje kolorowe mapy topograficzne, śledzenie trasy, wysokościomierz i funkcje GPS. Przeanalizuje również Twoje tętno, aby określić, na jaki poziom aktywności Twoje ciało jest gotowe. Wyświetlacz jest chroniony szafirowym szkłem, które jest bardziej odporne na zarysowania niż szkło.

  • Beats Powerbeats Pro za 170 USD (80 USD zniżki): Kiedy ćwiczysz, słuchawki wypadają? Będą one działać bez względu na to, co robisz, mają dobrą jakość dźwięku i 9-godzinną żywotność baterii. Nasza recenzja zawiera więcej szczegółów.

  • Apple Watch Series 6 za 350 USD (49 USD zniżki): To najlepszy smartwatch, jeśli masz iPhone’a. Może śledzić sen, nasycenie krwi tlenem, poziom hałasu otoczenia, ma EKG i może zrobić o wiele więcej. Przeczytaj naszą recenzję.

Oferty techniczne i gry

: Google

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook