GryRTV

34 Najlepsze oferty na Cyberponiedziałek, jeśli pracujesz w domu (2020)

To kolejna wszechstronna mysz w naszym przewodniku po najlepszych myszach. Pisarz Jess Gray mówi, że ma wygodną obudowę, jest responsywny i istnieje możliwość dostosowania świateł RGB, jeśli lubisz takie rzeczy.

Monitoruj oferty

: LG

LG 34UM69G-B 34-calowy HD Ultrawide za 330 USD (50 USD zniżki)

Amazon (327 USD), Adorama, Best Buy

Zaufaj mi, potrzebujesz ultraszerokiego. Daje dużo więcej miejsca na wielozadaniowość. Mogę mieć arkusz kalkulacyjny po jednej stronie ekranu i kartę Chrome po prawej stronie, aby odnieść się do czegoś innego. Lub dwie karty Chrome obok siebie. Ten od LG ma rozdzielczość 2560 x 1080 pikseli, można go zamontować VESA, jeśli chcesz go umieścić na uchwycie monitora, i wykorzystuje panel IPS, aby uzyskać ładne kolory i dobre kąty widzenia.

27-calowy monitor Dell UltraSharp za 360 USD (140 USD zniżki)

Amazon (356 USD), Dell

Ten Dell nie jest tak duży jak ultraszeroki, ale 27-calowy ekran jest nadal duży w porównaniu do większości tradycyjnych monitorów. Otrzymujesz smukły profil, ostrzejszą rozdzielczość 1440 pikseli oraz obsługę montażową VESA. Dostępnych jest wiele portów DisplayPort i HDMI, a nawet możesz ustawić go w orientacji pionowej, jeśli chcesz użyć go jako drugiego monitora.

24-calowy monitor Samsung FHD za 90 USD (60 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Jeśli potrzebujesz tylko stosunkowo małego monitora, który nie zajmie zbyt dużo miejsca na biurku, ten 24-calowy Samsung powinien załatwić sprawę. Za 90 USD otrzymujesz panel LED IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 75 Hz, która powinna sprawić, że gry będą wyglądać nieco płynniej (jeśli komputer jest wystarczająco wydajny). Nie ma tu żadnego wewnętrznego głośnika, ale ty mogą zamontuj go, jeśli chcesz zwolnić jeszcze więcej miejsca na biurku i pozbyć się stojaka.

: Monoprice

Workstream by Monoprice Uchwyt biurkowy na dwa monitory za 80 USD (20 USD zniżki)

Monoprice

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook