Gry

36 niesamowitych ofert na Cyberponiedziałek poniżej 50 USD (2020): etui, głośniki i nie tylko

Hideo Kojima wyreżyserował tę dziwaczną grę w dobry sposób. Wcielasz się w Sama, dostawcę w postapokaliptycznym świecie spustoszonym przez wściekłe, głodne potwory-duchy. (Uważamy, że należy wspomnieć, że Sam jest grany przez Normana Reedusa.)

Hades (Gra Nintendo Switch) za 20 USD (5 USD zniżki)

Nintendo

To absolutnie ulubiona gra Louryna w 2020 roku. Jest fajna i śmiesznie trudna. Na szczęście, gdy nieuchronnie umierasz w kółko, po prostu pogłębiasz fabułę. Przeczytaj więcej na ten temat w recenzji WIRED.

Do świtu (PS4) za 10 USD (10 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Ten tytuł jest stary, ale dobry. Recenzent WIRED Jess Gray mówi, że to jeden z jej ulubionych. Wybierz własną przygodę w Martwe zło-podobna do horroru, próbująca uniknąć mordercy, gdy utknął na szczycie góry.

12 miesięcy PlayStation Plus za 45 USD (15 USD zniżki)

GameStop

Jeśli posiadasz PlayStation i grasz w gry online, potrzebujesz PlayStation Plus. W tej chwili możesz dostać rok taniej niż zwykle.

The Sims 4 za 5 USD (35 USD zniżki) + oferty DLC

Amazonka, Pochodzenie

Kochamy The Sims 4, ale może to być naprawdę drogie, jeśli chcesz kupić DLC. Prawie każdy dodatkowy pakiet jest teraz w sprzedaży, a podstawowa gra kosztuje tylko 5 $. Przy ponad 30 dodatkowych paczkach zalecamy sprawdzenie naszego Best Simowie 4 Przewodnik po dodatkach, aby inteligentnie skorzystać ze sprzedaży.

Oferty na zewnątrz

Skarpety Bombas No Show

: Bombas

Skarpety Bombas są 20% taniej

Bombas (wpisz CHEER20 przy kasie)

Niektóre z naszych ulubionych skarpet do biegania pochodzą od firmy Bombas. Firma produkuje również doskonałe skarpety kompresyjne do sesji regeneracyjnych po treningu. Kupon z kodem CHEER20 daje 20% zniżki na wszystko, co sprzedaje Bombas – wszystkie skarpetki, a także T-shirty i inną odzież.

Lifestraw za 13 USD (7 USD zniżki)

Amazonka

Jeśli wędrujesz, biwakujesz lub masz gotowy zestaw na wypadek katastrofy, dobrze jest dołączyć LifeStraw. Filtruje zanieczyszczoną wodę bez baterii i innych akcesoriów. Widzieliśmy już wcześniej spadek do 10 USD, więc możesz poczekać i zobaczyć, czy cena spadnie jeszcze bardziej.

Zestaw kostek do pakowania kompresyjnego Eagle Creek za 24 USD (17 USD zniżki)

Amazonka, Eagle Creek

Te kostki do pakowania są niesamowite. Polecamy je w naszym przewodniku po pandemii, a kilku z nas w WIRED z nich korzysta. W tej chwili nie podróżujemy, ale przy przyszłych wycieczkach te kostki się przydadzą. Ja (Louryn) mam tendencję do drastycznego pakowania; te ściskające kostki zaspokajają moją irracjonalną potrzebę przepełnienia mojej walizki.

Linia ubrań Sea to Summit Lite za 10 USD (3 USD zniżki)

Morze na szczyt

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook