Foto

38 najlepszych ofert na Cyberponiedziałek w domu i kuchni (2020): odkurzacze, kawa, inteligentny dom itp

Nie sprawdziliśmy tego konkretnego ogniska, ale pisarz WIRED Parker Hall lubi Solo Stove Yukon. Jeśli szukasz pięknego i ciepłego sposobu na goszczenie przyjaciół w oddalonym od społeczności otoczeniu, nie możesz zrobić nic lepszego niż ten niedrogi kominek.

Koc grawitacyjny za 137 USD (52 USD zniżki)

Amazonka

Kołdry obciążeniowe to świetny sposób na samo uspokojenie i jednoczesne utrzymanie ciepła, ale jedna z naszych ulubionych marek była historycznie droga. Gravity Blanket oferuje 30-procentowy rabat w całym serwisie przez cały weekend w Czarny piątek.

Prysznic Nebia

: Mark Serr / Moen

Prysznic Nebia, który zużywa o połowę mniej wody za 215 USD (54 USD zniżki)

Nebia (rabat naliczany przy kasie), Target (258 USD), Home Depot (258 USD), Wayfair (258 USD)

Nebia prysznic Rainshower o niskim przepływie ma czarującą historię pochodzenia. Mgiełka jest zbyt rozproszona, jak na mój gust, ale wygląda świetnie i pozwala zaoszczędzić dużo na rachunkach za wodę. Nebia oferuje obecnie 20% zniżki w całym serwisie do 10 grudnia.

Inteligentny termostat Ecobee za 200 USD (50 USD zniżki)

Amazon (w zestawie czujnik), Home Depot, Lowe’s (150 dolarów), Ecobee

Mam zarówno Nest, jak i Ecobee i wolę prostsze programowanie Ecobee od predykcyjnej regulacji temperatury Nest, zwłaszcza że jesteśmy teraz w domu przez cały czas. Pakiet bezpieczeństwa domowego marki i termostat Lite (który nie obsługuje Alexy i nie jest dostarczany z czujnikami akcesoriów) są teraz również w sprzedaży.

Eufy Security 2K Indoor Cam Pan and Tilt za 40 USD (12 USD zniżki)

Amazonka, Walmart

Ten Eufy jest najlepszym wyborem w naszym przewodniku po najlepszych kamerach bezpieczeństwa. Może wykryć zwierzaka w okolicy i odtworzyć nagraną wcześniej wiadomość, aby je uspokoić, jeśli jest niespokojny (lub przypomnieć mu, aby wstał z kanapy). To już niedrogi aparat, ale ta okazja to świetna okazja.

Molekule Air Mini + za 399 USD (100 USD zniżki)

Amazonka

Molekule wykorzystuje opatentowaną technologię PECO do niszczenia zanieczyszczeń, zamiast je filtrować jak tradycyjne oczyszczacze powietrza. Dla laika trochę trudno jest wiedzieć, o ile skuteczniejsze jest PECO niż filtrowanie; mierzona przez monitor jakości powietrza, wydaje się, że to również działa. Mimo to są małe, stylowe i zajmują niewiele miejsca.

Oferty dla zwierząt i rodziców

Kto bardziej zasługuje na świąteczną ucztę niż nasze dzieci (w wersji dwu- i czworonożnej)? Aby uzyskać więcej pomysłów, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych zabawkach STEM i najlepszych akcesoriach dla psów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook