GryRTV

40 najlepszych ofert na Cyberponiedziałek, jeśli pracujesz w domu (2020)

Zaufaj mi, potrzebujesz ultraszerokiego. Daje dużo więcej miejsca na wielozadaniowość. Mogę mieć arkusz kalkulacyjny po jednej stronie ekranu i kartę Chrome po prawej, aby odnieść się do czegoś innego. Lub dwie karty Chrome obok siebie. Ten od LG ma rozdzielczość 2560 x 1080 pikseli, można go zamontować na VESA, jeśli chcesz go umieścić na uchwycie monitora, i wykorzystuje panel IPS, aby uzyskać ładne kolory i dobre kąty widzenia.

27-calowy monitor Dell UltraSharp za 360 USD (140 USD zniżki)

Amazon (356 USD), Dell

Ten Dell nie jest tak duży jak ultraszeroki, ale 27-calowy ekran jest nadal duży w porównaniu do większości tradycyjnych monitorów. Otrzymujesz smukły profil, ostrzejszą rozdzielczość 1440 pikseli oraz obsługę montażową VESA. Dostępnych jest wiele portów DisplayPort i HDMI, a nawet możesz ustawić go w orientacji pionowej, jeśli chcesz użyć go jako drugiego monitora.

24-calowy monitor Samsung FHD za 90 USD (60 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Jeśli potrzebujesz tylko stosunkowo małego monitora, który nie zajmie zbyt dużo miejsca na biurku, ten 24-calowy Samsung powinien załatwić sprawę. Za 90 USD otrzymujesz panel LED IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i częstotliwości odświeżania 75 Hz, która powinna sprawić, że gry będą wyglądać nieco płynniej (jeśli komputer jest wystarczająco wydajny). Nie ma tu żadnego wewnętrznego głośnika, ale ty mogą zamontuj go, jeśli chcesz zwolnić jeszcze więcej miejsca na biurku i pozbyć się stojaka.

Asus 144-Hz 27-calowy monitor IPS FHD za 200 USD (100 USD zniżki)

Najlepsza oferta

Ten monitor z możliwością montażu w standardzie VESA stanowi krok naprzód w stosunku do powyższego i najlepiej nadaje się dla osób grających w gry wideo. Ma wyższą częstotliwość odświeżania 144 Hz, więc jeśli komputer jest wystarczająco wydajny, gry będą wyglądać i działać bardziej płynnie i responsywnie. Czas reakcji 1 milisekundy oznacza, że ​​ekran zmienia kolory niewiarygodnie szybko. Sam ekran jest duży i ma 27 cali i chociaż rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 nie oślepia, jakość IPS powinna nadal zapewniać dobre kolory. Tam wbudowane głośniki, ale prawdopodobnie nie będą brzmiały zbyt dobrze (co ma miejsce w przypadku większości głośników w monitorach).

: Monoprice

Workstream by Monoprice Uchwyt biurkowy na dwa monitory za 80 USD (20 USD zniżki)

Monoprice

Pozbądź się tych nieznośnych podstawek pod monitor! Zrobiłem to i zwolniło to dużo miejsca na moim biurku. Mam wersję tego uchwytu VESA firmy Monoprice z pojedynczym monitorem i pozwala mi to łatwo dostosować monitor do dowolnej wysokości lub kąta. To jest wersja z dwoma monitorami, jeśli masz dwa duże ekrany (do 34 cali). Jeśli masz mniejsze monitory (27 cali lub poniżej), możesz uzyskać uchwyt na dwa monitory. A jeśli masz tylko jeden monitor, jednoramienny uchwyt Monoprice będzie Ci dobrze służył, ale nie jest przeceniony.

Podstawa monitora Grovemade za 96 USD (24 USD zniżki)

Grovemade (wpisz GMCM-DESK w kasie)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook