Gry

44 mm Apple Watch SE kosztuje 40 USD w Amazon

Amazon oferuje dobrą ofertę na 44-milimetrowy zegarek Apple Watch SE (GPS). Zwykle 309 USD, to 270 USD za model zbudowany z aluminium w kolorze gwiezdnej szarości z czarnym paskiem sportowym. Na razie stawia to zarówno 40-milimetrowy, jak i większy 44-milimetrowy zegarek Apple Watch SE w tej samej cenie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie SE znajduje się wśród wszystkich ostatnich smartwatchów Apple pod względem specyfikacji, ma ten sam procesor co Apple Watch 5, ale w szczególności brakuje mu możliwości EKG i możliwości posiadania zawsze aktywnego wyświetlacza. Żaden inny sprzedawca nie oferuje obecnie tej oferty.

Apple Watch SE (44mm, GPS)

Prices taken at time of publishing.

Apple’s midrange wearable, the Apple Watch SE serves as a step up from the Series 3, with similar features and design as the flagship Series 6.

Jeśli kupiłeś PS5 lub otrzymałeś go w prezencie podczas świąt, możesz dodać Godfall dzisiejszych gier za mniej niż zwykle kosztuje. Gra trzecioosobowa zwykle kosztuje pełne 70 USD, ale wersja dyskowa kosztuje obecnie 40 USD tylko w Best Buy. Nie grałem w ten tytuł, ale słyszałem, że najprawdopodobniej spodoba ci się, jeśli lubisz takie gry Warframe i Przeznaczenie, z nieprzerwanymi starciami, które kończą się tylko po to, aby zebrać dużo łupów dla swojej postaci.

Razer Opus noszone przez następne

Fotografia: Cameron Faulkner / The Verge

Członkowie Klubu Sama nadal mogą skorzystać z najlepszej oferty, jaką do tej pory widziałem, na słuchawki z redukcją szumów Razer Opus. Zwykle kosztują 200 USD (przy najniższej poprzedniej cenie 150 USD), ale możesz je złapać w Sam’s Club za jedyne 80 USD na jeden dzień. Opus uzasadnia swoją pełną cenę, ale myślę, że przy 80 $ naprawdę powinieneś po prostu kupić sobie zestaw. Efekt redukcji szumów, jakość dźwięku, żywotność baterii i ogólny wygląd są zaskakująco dobre jak na stosunkowo niedrogi zestaw słuchawek nausznych. Największą przeszkodą w ich zdobyciu jest płatne członkostwo Sam’s Club.

Razer Opus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Opus to słuchawki Razer do codziennego użytku z redukcją szumów, wygodne dopasowanie, ładowanie USB-C i dobra jakość dźwięku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook