Różności i nowinki technologia

45 najlepszych ofert na Cyberponiedziałek w domu i kuchni (2020): odkurzacze, kawa, inteligentny dom

Nest Hub nie ma kamery bezpieczeństwa, a jego głośnik nie ma o czym pisać, ale jeśli budujesz inteligentny dom z samodzielnymi kamerami bezpieczeństwa i głośnikami – co jest najlepszym sposobem na to – nie ma takiej potrzeby zapłać dodatkowo za hub z wbudowanymi funkcjami. Matt Jancer z WIRED używa go od sześciu miesięcy i twierdzi, że jego 7-calowy ekran jest więcej niż wystarczający, aby oglądać go z całego mieszkania. Umowa Walmart obejmuje 20 dolarów kredytu Vudu na oglądanie programów telewizyjnych i filmów na jego kanale strumieniowym.

Nest Mini za 19 USD (30 USD zniżki)

Target, Walmart

Nie potrzebujesz ekranu w każdym pokoju, ale Nest Minis dodaje sposób, aby system Nest (wszystkie łączą się ze sobą) słyszał i odpowiadał, gdy jesteś z dala od głównego centrum. Jak zauważył Scott Gilberston z WIRED w swojej recenzji, nie oczekuj znakomitej jakości dźwięku podczas odtwarzania muzyki. To głośnik przeznaczony do komunikowania się z Tobą, a nie zastępujący Sonos.

Sofa 3-osobowa Allform za 1595 USD (400 USD zniżki)

Allform (wprowadź CYBERSALE20 w kasie

Meble Allform nie są tanie, ale teraz są trochę tańsze. Nasza ulubiona trzyosobowa sofa wykorzystuje nietoksyczne kleje i wykończenia na bazie wody. A co najważniejsze, jest wygodny. Głęboko osadzone poduszki pozostały puszyste podczas intensywnego użytkowania, a ten model jest wystarczająco długi, aby najwyższy z nas mógł drzemać.

Nowoczesna sofa Tyler Benchmade za 2690 USD (675 USD zniżki)

Nowoczesna ława

Benchmade Modern kładzie nacisk na proces kupowania kanap online, który nie istnieje nigdzie indziej (przynajmniej w naszych testach). Witryna firmy umożliwia przeglądanie kolorów i zmianę rozmiaru kanap za pomocą suwaka, aby zobaczyć układ poduszek. Jeśli masz pomysł, czego chcesz, możesz również zamówić pełną książkę z próbkami tkanin wraz z pełnowymiarowym wydrukiem sofy, aby upewnić się, że pasuje do Twojej przestrzeni życiowej. Nowoczesne sofy wykonane na ławce nie są tanie, ale ta oferta pozwoli Ci zaoszczędzić 20 procent.

Sofa segmentowa Burrow Nomad za 1495 USD (200 USD zniżki)

Burrow (wejdź DOUBLE przy kasie)

Segmentowa sofa Burrow jest pluszowa, wygodna i dość kompaktowa, ale jej najlepszą cechą jest szybkość montażu. Segmentowa sofa Nomad jest dostarczana w kilku dużych pudełkach, w zależności od wybranych opcji (z otomaną lub bez, z dodatkowymi poduszkami itp.). Po otwarciu pudełek kompilacja przebiega dość szybko. Wszystko pęka jak duży pluszowy zestaw Lego. Sofa segmentowa może z łatwością pomieścić trzy osoby, cztery, jeśli ktoś usiądzie na szezlongu. To świetny wybór do małych mieszkań.

Cyfrowa ramka Aura Carver za 159 USD (40 USD zniżki)

Amazon (z Prime), Aura

Pisarz WIRED Medea Giordano przetestował tę ramę i uwielbia ją pomimo wysokiej ceny. Zdjęcia wyglądają oszałamiająco, nie są rozpikselowane; nawet stare zeskanowane zdjęcia wytrzymują. Nie wygląda dokładnie jak ramka analogowa, ale nie wygląda też jak tandetne cyfrowe ramki z przeszłości. Możesz dodawać członków do aplikacji, aby mogli wysyłać zdjęcia bezpośrednio do obrotu ramki, co sprawia, że ​​jest to fajna opcja na prezent dla rodziców lub dziadków. Oferta na Amazon jest dostępna tylko wtedy, gdy dołączysz do Prime.

Oferty dla zwierząt i rodziców

Kto bardziej zasługuje na świąteczną ucztę niż nasze dzieci (w wersji dwu- i czworonożnej)? Aby uzyskać więcej pomysłów, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych zabawkach STEM i najlepszych akcesoriach dla psów.

: KiwiCo

Subskrypcje prezentowe KiwiCo za 10 USD (10 USD zniżki)

KiwiCo (wpisz MERRY w kasie)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook