Gry

5 gier na konsole nowej generacji, którymi naprawdę powinieneś się przejmować

To nie jest Halo 6, chociaż. Deweloper 343 Industries porzucił konwencję numeracji (zgodnie z życzeniem Microsoftu) na rzecz najnowszego wpisu. To wciąż kontynuacja labiryntowej historii Master Chiefa i kontynuacja (co prawda dziwacznych) wydarzeń Halo 5. Według dyrektora generalnego Xboksa Aarona Greenberga, ten „zupełnie nowy rozdział” będzie podążał za Johnem-119 i jego rodakami. Halo 5.

Halo Infinite pierwotnie miał zadebiutować w tym roku, ale został przesunięty z powodu trudności rozwojowych spowodowanych przez pandemię. Kiedy w końcu nadejdzie, będzie oferować nową, wybuchową kampanię, która podąża za grupą najemników Wygnanych i przywróci Aureola broń, pojazdy i postawy, których przyzwyczailiśmy się oczekiwać przez lata, w tym możliwy tryb Battle Royale i rozbudowane opcje dla wielu graczy.

Najwyższy czas wrócić do świata, w którym zakochaliśmy się tak wiele lat temu, a fakt, że jest to tytuł Xbox Series X / S, sprawia, że ​​jego odrodzenie jest jeszcze bardziej odpowiednie.

Dzięki uprzejmości Bloober Team

Medium

Bloober Team jest znany z emocjonalnych horrorów psychologicznych od Warstwy strachu do Obserwator. Jego najnowszy projekt to Medium, który ma zadebiutować w 2021 roku. To wyraźne odejście od oszalałych malarzy i dystopijnych cyberpunkowych przyszłości. Tym razem, Medium przenosi graczy do świata średniej Marianne, która może podróżować do i poza królestwo duchów, w grze, która będzie istniała na dwóch różnych płaszczyznach.

Ta trzecioosobowa przygoda pozwoli graczom na przełączanie się między królestwami w różnych segmentach w trakcie gry, a Marianne wykorzysta swoje duchowe moce, odgradzając wrogie duchy i wchodząc w interakcje z garnkami energii psychicznej zwanymi studniami duchów. Z dotychczasowego punktu widzenia, ma zawierać naprawdę niepokojące efekty wizualne, którym towarzyszyć będzie ścieżka dźwiękowa legendarnego Akiry Yamaoki oraz wokal i aktorka głosowa Mary Elizabeth McGlynn.

Medium było od jakiegoś czasu w ukryciu, ale przed jego wydaniem obiecane są dodatkowe informacje na 2021 rok. Jeśli pójdzie w ślady wcześniejszych tytułów Bloober Team, gracze będą mieli kilka naprawdę mrożących krew w żyłach momentów narracyjnych, a także więcej niż kilka przerażających skoków.

Dzięki uprzejmości Capcom

Pragmata

Capcom ciężko pracuje nad nowym tytułem o nazwie Pragmatai wygląda fantastycznie. Jest tylko jedno zastrzeżenie: wiemy bardzo, bardzo mało o tym, co to jest i o co chodzi. Przypuszczalnie ma zostać wydany w 2022 roku, ale prawdopodobnie zaczniemy więcej słyszeć o projekcie, gdy nadejdzie 2021, biorąc pod uwagę, że obecnie mamy tylko bardzo tajemniczy zwiastun kinowy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook