Różności i nowinki technologia

5 jesiennych ofert kempingowych: namioty, kurtki, doły na ognisko i nie tylko

Mamy mniej niż tydzień od pierwszego dnia jesieni. Jeśli biwakowałeś tylko latem (lub nigdy nie byłeś na kempingu), teraz jest idealny czas, aby kupić sprzęt na chłodną pogodę i odkryć mój ulubiony sezon kempingowy. Poważnie, jesień to najlepszy czas, aby złapać kilku przyjaciół (w swojej kwarantannie) lub zapakować rodzinę do namiotu w lesie na weekend. Nie jest strasznie gorąco i nie jest zimno. Znaleźliśmy pięć ofert kempingowych last minute, dzięki którym las poczuje się jak w domu.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty sprzętu kempingowego

: Amazon

Mogą już nie być w sprzedaży, ale sprawdź nasze oferty kempingowe z okazji Święta Pracy i nasz przewodnik po najlepszym sprzęcie kempingowym, aby uzyskać więcej zaleceń.

  • Solo Stove Ranger za 195 USD (75 USD zniżki): Ogrzej się wokół wspólnego ogniska i unikaj niepokoju związanego z ogniskiem, wędrując z paleniskiem ze stali nierdzewnej. Spali się również wydajniej niż ognisko, ponieważ jego konstrukcja kieruje powietrze do podsycania ognia. Po prostu weź suche gałązki siedzące na poszyciu lasu i nie odłamuj świeżych gałęzi. Pisarz WIRED, Parker Hall, niedawno zrecenzował 27-calowy Yukon firmy Solo Kuchenka – ten mniejszy działa w ten sam sposób, ale jest znacznie tańszy i bardziej przenośny.

  • Kuchenka kempingowa Coleman Propane za 44 USD (36 USD zniżki): Piece kempingowe Coleman są klasyczne, ponieważ są wytrzymałe i lekkie. Ta wersja propanu spala się czysto i jest łatwa w użyciu. Nie ma obaw o rozlanie denaturatu lub białego gazu podczas walki z lejem. Jednak ponownie używaj i poddawaj recyklingowi kanistry z propanem i zapakuj puste miejsca.

  • Namiot Alps Camp Creek 4 za 150 USD (120 USD zniżki): Camp Creek 4 to luksusowy namiot. Dzięki wysokości szczytu wynoszącej 7 stóp nawet najwyższy kamper będzie mógł stanąć w środku. A 64 stopy kwadratowe powierzchni podłogi oznaczają, że jest wystarczająco dużo miejsca dla czterech osób do spania, a także miejsce na sprzęt w środku. Wewnętrzna półka z siatki zapewnia łatwy dostęp do małych przedmiotów osobistych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook