FotoGryTelefony

52 Absolutnie najlepsza sprzedaż z okazji Dnia Pamięci w 2021 r. (Zaktualizowana): technologia, gry, dom i nie tylko

Telefon z Androidem OnePlus 8T za 569 USD (180 USD zniżki): OnePlus 8T (7/10, recenzja WIRED) to sprawny, ładnie wyglądający smartfon, który powinien być w porządku dla tych, którzy chcą uaktualnienia, ale niekoniecznie najnowszego i najlepszego. Ekran, żywotność baterii i aparat to cechy wyróżniające. Nie jest to świetna cena w pełnej cenie, ale przy prawie 200 USD mniej, jest to godny wybór.

Totallee Phone Cases z 50 procentową zniżką: Użyj kodu MEMORIAL przy kasie, aby zapisać. Totallee produkuje niektóre z naszych ulubionych cienkich etui na telefony. Nie są tak opiekuńcze, ale nie są nieporęczne ani natrętne. Istnieją opcje dla smartfonów iPhone, Galaxy i Pixel.

Głośnik Tribit Stormbox Micro Bluetooth za 32 USD (16 USD zniżki): W Amazon przypnij kupon na stronie i wprowadź kod MMDDPRMT przy kasie, aby zapisać. Ten głośnik jest sprzedawany w cenie około 35 USD w prawie każde święto zakupów. To mecz umowy, którą widzieliśmy na początku tego tygodnia. Znajduje się na naszej liście najlepszych głośników Bluetooth — szczególnie lubimy je do jazdy na rowerze.

Słuchawki douszne Jabra Elite Active 75T True Wireless Bluetooth za 150 USD (30 USD zniżki): Elite Active 75T to jedne z naszych ulubionych słuchawek bezprzewodowych. Są trwałe, odporne na pot i wygodne. Jakość dźwięku i żywotność baterii są również świetne.

Apple AirPods Max

: Apple

Beats Solo Pro za 150 USD (150 USD zniżki) w Amazon, Walmart: Beats Solo Pro (8/10, zalecane przez WIRED) nie sprzedały się za mniej niż to. Pomimo tego, że są nieco starsze, nadal są modne, wygodne i mają dobry dźwięk, a także technologię redukcji szumów.

Apple AirPods Max za 520 USD (30 USD zniżki): AirPods Max (8/10, zalecane WIRED) są drogie, nawet gdy są w sprzedaży. To najlepsza cena, jaką dla nich widzieliśmy. W swojej recenzji recenzent audio WIRED, Parker Hall, powiedział, że „nie są pozbawione dziwactw, ale pod względem dźwięku, jakości wykonania i funkcji są to najlepsze słuchawki z redukcją szumów, jakie kiedykolwiek testowałem”.

Apple Watch Series 6 za 329 USD (70 USD zniżki) w Amazon, Walmart: Widzieliśmy tę umowę ostatnio kilka razy, ale nadal jest dobra. To najlepszy tracker fitness dla posiadaczy iPhone’a. Seria 6 ma kilka pomocnych funkcji, takich jak automatyczne wykrywanie upadku, monitorowanie tlenu we krwi i śledzenie treningu. Oto nasza pełna recenzja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook