GryTelefony

55-calowy telewizor OLED Vizio za 1000 USD to jak dotąd najlepsza oferta telewizyjna w 2021 roku

Masz dzisiaj kolejną szansę na zakup 55-calowego telewizora OLED Vizio ze zniżką. Zwykle 1300 USD za ten rozmiar, w Best Buy spada do 1000 USD. Najlepsza cena z końca 2020 roku była o 100 USD tańsza niż dzisiejsza oferta, ale jeśli walczysz o przyzwoitą obniżkę ceny na Super Bowl w niedzielę 7 lutego, Twoje wyszukiwanie może się tutaj zakończyć.

Ten model to debiutancki telewizor OLED Vizio, wprowadzany na rynek wraz z większą 65-calową wersją, która obecnie kosztuje 1500 USD (w porównaniu z 2000 USD) w Best Buy. Oprócz doskonałej jakości obrazu i kontrastu, dzięki technologii ekranu OLED, będzie to dobry wybór dla osób z szybkim komputerem do gier z najnowszą kartą graficzną Nvidia, PS5, Xbox Series X lub wszystkimi innymi powyżej. Dzieje się tak, ponieważ ma porty HDMI 2.1, które mogą wyświetlać rozdzielczość 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę, co pozwoli Twoim maszynom generować wysokiej jakości obrazy z dużą liczbą klatek na sekundę.

Vizio 55-calowy OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Vizio jest nowicjuszem w telewizorach OLED, ale używa tego samego pięknego panelu LG, co wszyscy inni – i wycenia go za znacznie mniej. Vizio OLED powinien idealnie pasować do Xbox Series X lub PlayStation 5, dzięki płynnym możliwościom grania w rozdzielczości 4K z częstotliwością 120 Hz, a idealna czerń sprawi, że zawartość Netflix będzie wyglądać świetnie.

Jeśli chcesz mieć większy 65-calowy telewizor Vizio z podobnymi elementami do gier, ale nie potrzebujesz, aby był to panel OLED, 65-calowy telewizor Vizio Quantum QLED z serii P kosztuje 920 USD lub 900 USD, jeśli zalogujesz się za pomocą swojego Best Kup konto.

Bezprzewodowe wkładki douszne Samsung Galaxy Buds Live zostały w pewien sposób zastąpione przez Galaxy Buds Pro i teraz obserwujemy, jak ich cena gwałtownie spada. Jeśli chcesz wypróbować odnowiony zestaw, Best Buy sprzedaje czarną kolorystykę za jedyne 60 USD (w porównaniu z około 139 USD w nowym stanie). Są one czyszczone i sprawdzane, a Best Buy zapewnia, że ​​wszystkie oryginalne akcesoria są dołączone do każdego zestawu.

Najnowszy tablet iPad mini firmy Apple, który pojawił się na rynku w 2019 roku, osiągnął dotychczas najniższą cenę. Wersja 64 GB Wi-Fi kosztuje 335 USD w Amazon (spadek z 399 USD). Nie minęło dużo czasu od premiery, zanim zobaczyliśmy obniżkę ceny tego konkretnego modelu o 50 USD, więc nie jest to duże odejście od tego, co widzieliśmy wcześniej. Ale jeśli szukasz małego iPada o przekątnej 7,9 cala, to właśnie ten. Jest wyposażony w procesor Apple A12 Bionic i ma czytnik linii papilarnych Touch ID.

iPad Mini (2019, 64 GB, gwiezdna szarość)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

IPad Mini 2019 ma ten sam 7,9-calowy wyświetlacz, co jego poprzednicy, ale zawiera potężny procesor A12 Bionic, ten sam, który jest używany w iPhone’ach XS i iPhone’ach XR.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook