GryRTV

55-calowy telewizor Sony A8H OLED kosztuje 1500 USD w Amazon i Best Buy

55-calowy telewizor Sony A8H Bravia OLED kosztuje 1500 USD w Amazon i Best Buy. Ten model, który zwykle kosztuje 1900 USD, nie widział wielu rabatów, a dzisiejsza wyprzedaż stanowi największy jak dotąd spadek cen. Oprócz doskonałej jakości obrazu i kontrastu z panelem OLED, działa na oprogramowaniu Android TV. Dzięki niemu będziesz mógł łatwo zainstalować aplikacje rozrywkowe na samym telewizorze.

Inne godne uwagi specyfikacje obejmują obsługę AirPlay 2 i HomeKit, kompatybilność z Alexą i ma cztery porty HDMI z obsługą ARC. Ten model obsługuje częstotliwość odświeżania 120 Hz, ale tylko do 1080p, a nie 4K. Warto o tym pamiętać, jeśli szukasz nowego telewizora, który uzupełni przyszłe konsole PS5 lub Xbox Series S lub X.

: Nick Statt / The Verge

Możesz zaoszczędzić około 15 USD od zwykłego kosztu za trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate w CD Keys. Zwykle kosztuje 45 USD, aby uzyskać trzymiesięczny abonament Xbox Live Gold, Xbox Game Pass na konsolę i komputer, ale teraz kosztuje 30 USD. To dobra okazja, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że strumieniowanie gier xCloud zostanie wkrótce uruchomione wraz z Game Pass Ultimate 15 września, a katalog gier EA Play zostanie uwzględniony w tym sezonie świątecznym.

Duch w powłoce

Zremasterowana wersja klasyka 4K Duch w powłoce Film, który właśnie ukazał się kilka dni temu, jest dostępny do pobrania cyfrowego w Microsoft Store za jedyne 5 USD (za Slickdeals). Musisz wybrać dźwięk w języku japońskim lub angielskim, ponieważ nie wydaje się, aby jeden zakup zawierał obie opcje językowe. Aby uzyskać opcję 4K, wybierz opcję „UHD” nad wyborem dźwięku. Musisz wybrać dźwięk w języku japońskim lub angielskim, ponieważ nie wydaje się, aby jeden zakup zawierał obie opcje językowe. Aby uzyskać opcję 4K, wybierz opcję „UHD” nad wyborem dźwięku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook