Oprogramowanie

6 Aplikacje, które pomogą Ci skrócić subskrypcje i zaoszczędzić pieniądze

Spróbuj policzyć ile masz subskrypcji. Nie tylko usługi przesyłania strumieniowego – wszystko, za co płacisz regularnie. Jesteśmy gotowi założyć się, że możesz przegapić jedną lub dwie za pierwszym razem. Sama liczba różnych kierunków, w jakie idą nasze pieniądze, oznacza, że ​​łatwo zapomnieć, że zapisałeś się na bezpłatny okres próbny, na przykład kilka miesięcy po rozpoczęciu naliczania opłat.

W tym miejscu pojawiają się te aplikacje. Pomagają one zidentyfikować płatności cykliczne opuszczające Twoje konto bankowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że chcesz nadal subskrybować je wszystkie.

Jednak te aplikacje to coś więcej niż anulowanie subskrypcji. Mogą pomóc w renegocjowaniu lepszych warunków umowy ze smartfonem, założeniu dla Ciebie kont oszczędnościowych, zarządzaniu bardziej efektywnym sposobem spłaty długu, zmniejszeniu kwoty, jaką musisz zapłacić za bilet parkingowy i wiele więcej – zwykle przy minimalnym wysiłku ze strony ty. Krótko mówiąc, jeśli jesteś zainteresowany lepszym zarządzaniem swoimi pieniędzmi i chcesz, aby strona trzecia spojrzała na Twoje finanse, aby pomóc, może ona wykonać część pracy za Ciebie.

Oznacza to, że musisz pamiętać, że te aplikacje ze swej natury wymagają dostępu do Twoich danych finansowych. Łącząc je ze swoimi kontami bankowymi, ufasz, że będą traktować Twoje dane bezpiecznie iz szacunkiem, i chociaż nie mamy powodu podejrzewać, że żadna z tych aplikacji jest niewiarygodna, zdecydowanie powinieneś również przeczytać ich politykę prywatności.

Nie płać

: DoNotPay via David Nield

DoNotPay reklamuje się jako „pierwszy na świecie prawnik zajmujący się robotami” – jest gotowy i chętny do pomocy w kwestionowaniu mandatów parkingowych, pokonywaniu rządowej biurokracji, anulowaniu zapomnianych subskrypcji cyfrowych, rozwiązywaniu problemów z przedstawicielami obsługi klienta i nie tylko.

Skonfiguruj aplikację na iOS, a będzie potrzebować połączeń z Twoimi kontami bankowymi i e-mailowymi, aby zacząć działać. W niektórych przypadkach aplikacja używa prostego chatbota, aby uzyskać od Ciebie informacje, zanim zacznie działać w Twoim imieniu za kulisami, czy to po to, aby złożyć odpowiednie dokumenty, czy złożyć właściwe odwołania. Możesz także ustawić tymczasowe numery telefonów, adresy e-mail, a nawet karty kredytowe, aby przetestować aplikację bez ujawniania swoich prawdziwych danych.

Usługa jest nawet w stanie wykryć ukryte pieniądze, o których możesz nie zdawać sobie sprawy – na przykład zwrócone opłaty bankowe. Interfejs użytkownika jest również intuicyjny, więc trudno się zgubić. Niezależnie od tego, czy masz konkretny problem, który wymaga rozwiązania, czy po prostu chcesz zobaczyć, co może znaleźć DoNotPay, warto spróbować.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook