Różności i nowinki technologia

6 najlepszych pudełek abonamentowych na dostawę kawy (2020)

Atlas dostarcza wspaniałe ziarna jednego pochodzenia z całego świata. W przeciwieństwie do Trade Coffee, sama piecze te ziarna w Austin w Teksasie, a wkrótce potem dostarcza je do Twoich drzwi. Opcje subskrypcji są również prostsze niż Trade. Do wyboru masz pieczenie od jasnego do średniego lub od średniego do ciemnego, a jeśli masz ochotę na zwiedzanie, wybierz oba. Zrobiłem to drugie i spróbowałem fasoli z sześciu krajów. Każdy przybył na czas, ładnie zapakowany, z kilkoma notatkami o kraju pochodzenia.

Możesz dostać fasolę, której nie lubisz, ponieważ Atlas jest bardziej odkrywczym doświadczeniem. Dla mnie to część zabawy, ale jeśli szukasz abonamentu, który jest bardzo dostosowany i dokładnie pasuje do twoich upodobań, może to nie być najlepszy wybór. To powiedziawszy, nie spotkałem jeszcze kawy, o której myślałem, że jest „zła”, nawet rzeczy, których nie lubię, jak średnio palona Gwatemalska kawa, to wciąż doskonałej jakości ziarna i dobrze palone.

Subskrypcje Atlas kosztują 14 dolarów za worek 12 uncji. Istnieje opcja zdobycia pół torby (6 uncji) za 9 USD. Możesz otrzymywać dostawy co 2 lub 4 tygodnie.

Najlepsze dla miłośników zwierząt (tak)

: Tereny i psy gończe

Grounds and Hounds oferuje palone mieszanki w małych partiach i kawę jednego pochodzenia, a 20 procent zysków trafi do schronisk dla zwierząt. Kawa Grounds and Hounds ma niektóre z moich ulubionych kaw, zwłaszcza ciemne palenie. (Wypróbuj Winter Roast w Śnieżny Dzień, gdy będzie dostępna).

Istnieją dwa rodzaje subskrypcji w Grounds and Hounds: tradycyjna subskrypcja, w której wybierasz to, co chcesz wypróbować, oraz subskrypcja prezentowa, jeśli kupujesz dla kogoś innego. Przetestowałem tę pierwszą, decydując się na całą fasolę (mielone i pojedyncze strąki są również opcjami) oraz fasolę „Roaster’s Select”, co pozwoliło mi spróbować kilku różnych odmian. Gdy tylko znalazłem to, co mi się podobało, zmieniłem subskrypcję na tę fasolkę.

Kiedy się zarejestrujesz, Grounds and Hounds poinformuje Cię, w jaki sposób Twoje pieniądze pomagają schroniskom dla zwierząt. W przypadku pojedynczej torby, tygodniowej subskrypcji, dostarczałbyś do schronisk 800 posiłków rocznie.

Subskrypcje kawy Grounds and Hounds zaczynają się od 15 dolarów za torebkę 12 uncji. Możesz otrzymywać dostawy co 1, 2, 4 lub 8 tygodni. Sugeruję wybieranie mniejszej ilości kawy dostarczanej częściej, aby mieć pewność, że masz pod ręką świeżą kawę.

Najlepsze do ślepego testowania smaku

: Angel’s Cup

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook