Różności i nowinki technologia

65-calowy telewizor 4K QLED firmy Vizio jest tańszy niż kiedykolwiek w Best Buy

Możesz odebrać 65-calowy telewizor Vizio z serii M (model M65Q7-H1) 4K za jedyne 580 USD w Best Buy po zalogowaniu się za pomocą bezpłatnego konta My Best Buy. W przeciwnym razie 600 $. Ten model regularnie kosztuje 700 dolarów, a dzisiejsza oferta jest dobra, biorąc pod uwagę jego rozmiar i specyfikację. Niewiele telewizorów w tym przedziale cenowym będzie wartych twoich pieniędzy, ale ten wyróżnia się panelem QLED, który oferuje dokładniejszy kontrast i kolory niż standardowa dioda LED.

Posiada również cztery porty HDMI 2.0 z obsługą zmiennej częstotliwości odświeżania FreeSync (do 60 Hz przy rozdzielczości 4K). Vizio faktycznie reklamuje tutaj obsługę HDMI 2.1, ale witryna z recenzjami Pierścienie dokładnie przetestował ten model i twierdzi, że nawet po niedawnej aktualizacji oprogramowania układowego wszystkie jego porty są ograniczone do przepustowości HDMI 2.0.

Vizio ma szeroką ofertę telewizorów, a seria M jest o jeden szczebel niższa od telewizorów z wyższej półki z serii P, które są ogólnie bardzo dobre. OLED Vizio znajduje się na szczycie nich wszystkich, chociaż jeśli masz ograniczony budżet, model z serii M, który jest dziś przeceniony, z pewnością nie gardzi.

65-calowy telewizor 4K Vizio z serii M.

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Vizio M65Q7-H1 to 65-calowy telewizor 4K z panelem QLED dla lepszej dokładności kolorów i kontrastu. Posiada cztery porty HDMI 2.0, z których każdy obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania do 60 Hz przy rozdzielczości 4K.

Pozornie niekończąca się umowa na AirPods Pro firmy Apple wciąż ma miejsce w Woot. W porównaniu z około 200 USD w innych sklepach, możesz je złapać za 190 USD. O tej transakcji pisaliśmy już wiele razy, ale na wypadek, gdybyś widział ją po raz pierwszy, ten model sprzedał się tylko raz, podczas weekendu w Czarny piątek w Walmart za 169 USD.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Aplikacje Microsoft Office działają świetnie na iPadzie.
: Vjeran Pavic / The Verge

W Amazon możesz otrzymać roczną subskrypcję usług Microsoft 365 za 100 USD (40 USD zniżki) i obejmuje ona kartę podarunkową o wartości 40 USD do Amazon. Jest to członkostwo rodzinne, oferujące aplikacje Office na komputery PC, macOS i urządzenia mobilne, a także przechowywanie w chmurze dla maksymalnie sześciu osób przez rok. Coś, o czym należy pamiętać: to członkostwo odnawiające się automatycznie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook